Anasayfa / Bizden Haberler / DGS MATEMATİK ÖZEL DERS

DGS MATEMATİK ÖZEL DERS

DGS Özel Ders Verenler

Dikey Geçiş Sınavı Türkçe ve matematik derslerinden oluştuğu için matematik dersinin önemi büyüktür. Sıralama olarak ta yüksek bir konumda bulunmak için muhakkak matematik dersinde başarılı olmalısınız. Bunun en kolay yolu ÖzeldersVerilir.Net olacaktır. Öğrenci koçluğuyla birlikte eğitim içeriğini bireysel şekilde düzenleyerek mutlaka başarıya ulaşıyoruz. DGS matematik özel ders alarak başarınızı garantileyin.

Matematik dersi

Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Nasıl Çalışmalıyım?

DGS matematik özel ders aldığınızda aslında çok kolay olduğunu göreceksiniz. Öncelikle yapmanız gereken “Ben matematik dersinin neresindeyim?” sorusunun cevabını vermek olmalıdır. Bunu yapmak için ise son 3 senede çıkmış sınav sorularını çözmek en mantıklısı olacaktır. Böylece konu eksikliklerinizi bulmuş olursunuz. bir uzman öğretmen yardımı ile daha isabetli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bundan sonrası için biran önce eksik olduğunuz konuyu çalışarak eksiklerinizi gidermek gerekir ancak bir süre sonra çözemediğiniz sorular arttıkça bir uzmana ihtiyaç duyacaksınız. Biz size yardım konusunda her zaman hazırız. Bizle birlikte birebir özel ders aldığınızda gelişimi dersin ilk dakikadan itibaren ne denli yoğun ve anlama düzeyinizin o kadar yüksek dersler olduğunu göreceksiniz. 15 yıllık tecrübemizin getirmiş olduğu birikim ile sizde istediğiniz başarıya ulaşmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bizim görevimiz sadece ders vermek değil önünüzdeki fırsatları en iyi değerlendirmek için uzman bir kılavuz olacağız. Böylece BAŞARIYI tesadüfe bırakmayacaksınız.

 

Tüm öğrencilere başarılar.

Ahmet Narin (Uzman öğretmen)

Hakkında ahmet narin

ilginizi çekebilir

Matematik özel ders verenler

Matematik Özel Ders

Matematik Birebir Ders Sınavlara hazırlık ve okula takviye matematik özel ders veriyoruz. Ümraniye, Ataşehir ve …