Anasayfa / Ana Sayfa Slayt / İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders

İstanbul İlinde Özel Ders veriyoruz. Özel ders alan öğrencilerimiz gözle görülür şekilde başarı düzeylerinde ilerleme kaydedecekler. Bunu ilk dakikadan itibaren öğrenci ve velisi olarak hissedeceksiniz.

Genelde öğrenciler yapamadıkları derslere çalışmalarına rağmen yinede başarıya bir türlü ulaşamaz. Bu olay aslında şuna benzer; Mesela musluğunuz bozuldu ve tamir için elinizde tüm malzemeler var, ancak bunu tamir etmek için tecrübe gerekir. siz günlerce uğraşsanız bile tamir olayı bi türlü başarılı şekilde sonuçlanmaz.

İstanbul ilçelerinde birebir ders vererek öğrencilerimize ders çalışmayı öğreterek önemli ve önemsiz kavramını tam manası ile öğretiyoruz. Ezberleme mantığını bir kenara bırakıp asıl yapması gereken şeyin öğrenmek olduğunu gösteriyoruz.

İstanbul ‘un hangi ilçelerinde Ders veriyoruz ?

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçelerinde evde özel ders veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde evde ders veriyoruz.

İstanbul ‘da hangi derslerden Birebir Ders alabilirsiniz ?

İstanbul Birebir Matematik Dersi

Türkiye genelinde insanların çoğunluğu matematik dersinden maalesef başarılı olamıyor. Bu sebeple sıralama yapılan Sınavlarda insanların önüne geçerek daha iyi bir yer edinmek istiyorsanız kesinlikle matematikte başarılı olmalısınız. Matematik özel ders ile bunu çok az para ve zaman harcayarak yapabilirsiniz. Matematik dersinin en çok etki ettiği sınav ise şüphesiz Dikey Geçiş Sınavıdır (DGS) Tabi bunun yanında Kamu personeli seçme sınavı (KPSS), Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YKS) , Alan Yeterlilik Testi (AYT), Temel Yeterlilik Testi (TYT) gibi sınavlarda matematiğin ağırlığı göz ardı edilemez seviyededir.

Sizde başarıyı elde ederek hayallerinize kavuşmak için hemen bize ulaşın. İstanbul ‘un ilçelerinde özel ders almak için hemen bizi arayın. 15 yıllık tecrübemizi ilk dakikadan itibaren göreceksiniz.

 

 

Hakkında ahmet narin

ilginizi çekebilir

Matematik Özel Ders verenler

Matematik Özel Ders Verenler

Matematik Özel Ders Birebir Matematik Özel Ders verenler den alarak verimi en üst düzeyde tutmanın …

Bir cevap yazın