Anasayfa / özel ders / Geometri özel ders

Geometri özel ders

 özel geometri dersi
GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ

15 yıllık tecrübemizle Özel Geometri dersi veriyoruz. Geometri özel ders hizmeti verdiğimiz öğrenciler derslerindeki başarıları ile öz güvenleri yerine geliyor.

Geometri dersi Matematiğin cebirsel ifadelerini şekiller üzerinde uygulayan bilim dalıdır. Bir başka ifadeyle matematiksel formüllerin şekiller üzerinde gösterilme biçimidir. Geometri dersi hem ilköğretimde hem de lisede sayısal derslerin arasında öğrencilerin en çok zorlandıkları derslerden biridir.

Özel Geometri dersi alan öğrenciler öğretmen yetkinliği sayesinde geçmiş senelerdeki Geometri eksiklerini en kısa zamanda kapatıp temellerini sağlamlaştırırlar. Özel Geometri dersi hizmetini birleştiren anlayışımız sayesinde geometri dersinden başarılı olmamanızın sebeplerini irdeliyor ve gerekli çözümleri üretiyoruz.

Geometri özel ders – Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Geometri hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Geometrik şekillerle – Ortaokul Geometrik şekillerle – Lise Geometri – Üniversite Geometri ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Hangi durumlarda Birebir Geometri öğretmeninden Ders almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Geometri dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız.

Veya Geometride iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Alternatifler Neler?

Bu durumda arayacağınız ve alternatif olacak; Dershane, Kurs , Özel Geometri öğretmeni gibi alternatifler var. tabi bunların arasında bir seçim yapacaksınız.

Geometri özel ders Bulmanın En kolay ve Güvenilir Yolu Nedir?

En iyi araştırma yolu tabi ki arama motorlarına yazacağınız doğru kelimeler olacaktır.

Özel Geometri dersi

özel Geometri öğretmeni

İstanbul Geometri birebir ders

Geometri dersi Ankara

Birebir Geometri ders verenler

gibi kelimelerle araya bilirsiniz. Hatta oturduğunuz yere göre olacak şekilde:

Ataşehir Geometri birebir ders

Geometri özel dersi Anadolu yakası

Çekmeköy özel ders

İstanbul da Birebir Geometri ders verenler

Hangi özel öğretmenden Geometri Özel Ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz.

Geometri dersinden özel ders almak için Hemen Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız.

Tel 0505 322 11 77

Uzman öğretmen Ahmet Narin

 

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

Müzik Özel Ders

Müzik özel ders

İyi bir müzikolog dan Müzik Özel Ders almak Başarı için en basit ve en keskin yol olacaktır. İnsan en güzel bir enstrümandır.