Matematik Özel Ders

Maltepe Özel Ders

Maltepe Özel ders

İstanbul ilinde oturan öğrencilere özel ders hizmeti veriyoruz. Şuana kadar bir çok öğrencimiz istedikleri hedeflere ulaştılar sizde ulaşmak için hemen bizi arayın. Maltepe Matematik özel ders, Fizik, Geometri gibi bir çok dersi evinizde alabilirsiniz.

Özel Ders ile başarı nasıl gelir?

Maltepe de birebir ders alacak öğrencilerimize öncelikle öğrenmeyi öğreterek Birebir dersin verimini üst düzeyde tutarak verimli ders çalışmayı sağlıyoruz. Böylece Başarı kesinleşerek hedefine emin adımlarla giden öğrencilerimiz dersi sevmeye başlıyor. Bu dakikadan itibaren zaten verimli ders çalışma başlamış oluyor.

Ders alacağınız öğretmenler ne kadar yetkin?

Arzu ettiğiniz taktirde daha önce ders verdiğim öğrenci veya velilerinden bizim hakkımızda detaylı bilgi alabilirsiniz veya Referanslar sayfamızdan bazı veli ve öğrencilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz.

Maltepe de Sizden Birebir Ders almak istiyorum ancak zamanımın boşa gitmesinden korkuyorum diyorsanız, Hemen bizi arayarak ücretsiz ders talebinde bulunabilirsiniz. Bizim ne kadar yetkin olduğumuzu dersin ilk dakikasından itibaren hissedeceksiniz.

Maltepe de Hangi Düzeylerde Özel Ders Veriyoruz?

  • İlkokul takviye ve bursluluk sınavları
  • Ortaokul takviye ve LGS sınavı
  • Lise takviye ve YKS – AYT – TYT sınavlara hazırlık 

Maltepe Özel Ders Veren Öğretmenlerimiz

Özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha önce den öğrenemediği eksiklerini bularak akademik başarılarını baltalayan ve sınıf ortamında hazırbulunuşluklarının tam olmasını sağlayarak okuldaki derslerini daha iyi anlamalarını ve böylece dersi sevmelerini sağlıyor. Öğrenciler dersi sevmeye başladığı an başarı elde etmek kesinleşiyor.

Özel ders ücretleriniz nedir?

Özel ders ücretleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin ilköğretim matematik özel ders ücreti ile üniversite matematik özel ders ücretleri arasında ücret farkları olmaktadır. Bu nedenle ücret konusunda telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz 0505 322 11 77 Ahmet Narin

Maltepe de Hangi Derslerden Birebir Ders Alabilirim?

  • İlkokul Matematik – Fen Bilimleri – Türkçe – Hayat Bilgisi – İngilizce Özel Ders
  • Ortaokul Matematik – Fen Bilimleri – Türkçe – Sosyal Bilgiler – İngilizce Özel Ders
  • Lise Matematik –  Türk Dili ve Edebiyatı – Fizik – Kimya – Biyoloji – Tarih – Çoğrafya – Felsefe – İngilizce Özel ders

Maltepe Matematik Özel Ders

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

Özel Ders İlan

Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları ve Duyuruları genel itibari ile İnternet üzerinde bulunmaktadır. İnternet üzerinden bulduğunuz ilan …