Maltepe

Maltepe özel ders veren öğretmen olarak başarınızı garanti altına almanıza yardımcı oluyoruz.

İstanbul ili Maltepe ilçesinde oturan öğrencilere Matematik özel ders hizmeti veriyoruz. Şuana kadar bir çok öğrencimiz istedikleri hedeflere ulaştılar sizde ulaşmak için hemen bizi arayın. Maltepe Matematik özel ders, Fizik, Geometri gibi bir çok dersi evinizde alabilirsiniz.

Günümüzde matematik öğrenci başarısı için ayna oluşturan bir ders halini almıştır. Hemen her sınavda öğrencilerin karşısına çıkmaktadır. Herhangi bir nedenle matematik bilgimiz zayıf kalmışsa bunun sancısını tüm sınavlarda çekmekteyiz. Matematik dersinin bu kadar merkezde olmasına rağmen yine de istenilen başarıyı yakalamanın mümkün olmadığı durumlar olabiliyor. Bu durumlarda akla ilk gelen matematik için kursa gitmek, Maltepe özel ders almak gibi takviye edici seçenekler oluyor.

Maltepe özel ders için bizler elimizden geldiğince sizin için cazip bir seçenek olmayı amaçlıyoruz. Matematik konusun yaşanan sıkıntıyı azaltmak için elimizden geleni yapmaktayız. Matematiğinizin sıfır olduğunu bu seçeneklerin bile çözüm olmayacağını düşünebilirsiniz. Ancak bu çok karamsar bir tavırdır. İstenildiği takdirde yapılamayacak bir şey yoktur. Hiç kimse matematik bilgisi ile de dünyaya gelmemiştir. Öğrenmek istediğimiz şeyler için elbette bir süreç gereklidir. Bu süreç zorlayıcı olabilir. Ancak bu pes etmek için bir neden olmamalıdır. Bir kere adamakıllı hallettiğimiz matematiğin bize getirecekleri yanında bu zorluk hiç olacaktır.

Maltepe’de Matematik özel ders ile başarı nasıl gelir?

Maltepe ilçesinde Matematik özel ders alacak öğrencilerimize öncelikle öğrenmeyi öğreterek Birebir dersin verimini üst düzeyde tutarak verimli ders çalışmayı sağlıyoruz. Böylece Başarı kesinleşerek hedefine emin adımlarla giden öğrencilerimiz dersi sevmeye başlıyor. Bu dakikadan itibaren zaten verimli ders çalışma başlamış oluyor.

Ders alacağınız öğretmenler ne kadar yetkin?

Arzu ettiğiniz taktirde daha önce ders verdiğim öğrenci veya velilerinden bizim hakkımızda detaylı bilgi alabilirsiniz veya Referanslar sayfamızdan bazı veli ve öğrencilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz.

Maltepe de Sizden Birebir Ders almak istiyorum ancak zamanımın boşa gitmesinden korkuyorum diyorsanız, Hemen bizi arayarak ücretsiz ders talebinde bulunabilirsiniz. Bizim ne kadar yetkin olduğumuzu dersin ilk dakikasından itibaren hissedeceksiniz.

Maltepe de Hangi Düzeylerde özel ders Veriyoruz?

  • İlkokul takviye ve bursluluk sınavları
  • Ortaokul takviye ve LGS sınavı
  • Lise takviye ve YKS – AYT – TYT sınavlara hazırlık 

Maltepe Matematik özel ders Veren Öğretmenlerimiz

Özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha önce den öğrenemediği eksiklerini bularak akademik başarılarını baltalayan ve sınıf ortamında hazır bulunuşlarının tam olmasını sağlayarak okuldaki derslerini daha iyi anlamalarını ve böylece dersi sevmelerini sağlıyor. Öğrenciler dersi sevmeye başladığı an başarı elde etmek kesinleşiyor.

Alacağımız matematik özel ders sadece sınavlarda değil diğer derslerde de katkı sunacaktır. Fizik dersinin içinde bile biraz matematik vardır. Matematik aynı zamanda beynin muhakeme yeteneğini  geliştirdiği için diğer dersleri anlamayı da kolaylaştıracaktır. Matematik netini 1 tane bile arttırmak sıralamanızı önemli ölçüde değiştirebilir. Diğer derslere de hakimiyet kurmanızı sağlar.

Rahatlıkla sınavlarda üst sıralara taşınabilirsiniz. Matematiğin önemi oldukça büyüktür. Bu önemini düşünerek “ matematik hiç yapmasam diğerlerini çok iyi yapsam” diye düşünmek doğru değildir. Yapacağınız bir matematik sorusu bile sizin puanınızı arttıracaktır. Bir matematik sorusu yerine 3 coğrafya  ya da tarih sorusu çözmek bir seçenektir. Ancak tavsiye edilmez. Kendinize iyi bir gelecek hazırlamak için matematik halledilmesi gereken bir alandır. Eğer bir kere yapacağım inancıyla yola çıkarsanız devamı gelecektir. Tabi matematik konusunda tek başınıza davranmak mantıklı olmayacaktır. Çözülemeyen sorular ve anlaşılamayan konular başınızı ağrıtabilir. Bu konuda birçok seçenek bulabilirsiniz. Ancak en iyisi özel ders almaktır. Çünkü avantajları göz ardı edilecek gibi değildir.

Maltepe özel ders ücretleriniz nedir?

Özel ders ücretleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin ilköğretim matematik özel ders ücreti ile üniversite matematik özel ders ücretleri arasında ücret farkları olmaktadır. Bu nedenle ücret konusunda telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz 0505 322 11 77 Ahmet Narin

Maltepe de Hangi Derslerden Özel Ders Alabilirim?

  • İlkokul Matematik – Fen Bilimleri – Türkçe – Hayat Bilgisi – İngilizce Özel Ders
  • Ortaokul Matematik – Fen Bilimleri – Türkçe – Sosyal Bilgiler – İngilizce Özel Ders
  • Lise Matematik –  Türk Dili ve Edebiyatı – Fizik – Kimya – Biyoloji – Tarih – Coğrafya – Felsefe – İngilizce Özel ders

Maltepe Matematik özel ders

Matematik özel dersinin sağlayacağı en büyük fayda size hız kazandıracak olmasıdır. Çünkü hocanız sadece size odaklanacaktır. Sizin matematik konusunda özellikle ihtiyacınız olduğu yerler öncelik haline getirebilir. Bu size zaman kazandıracaktır. Bildiğiniz bir konuda saatlerce oyalanmak yerine bilmediğiniz konulara yoğunlaşa bileceksiniz. Bunun yanında çözemediğiniz sorulara anında dönüt alabilirsiniz. Özel dersin gereksiz olduğunu düşünmek saydığımız faydalara bakıldığında mantıksız bir düşüncedir. Maliyetli olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak tamamen size göre programlanmış bir sistem söz konusudur.

Kurslarda da para ödeyeceksiniz. Ancak ne bilmediğiniz konulara yoğunlaşma fırsatı yakalayacaksınız ne de çözemediğiniz sorular için anında dönüt alabilecekseniz. Verdiğiniz para boşa gidebilir. Ancak iyi bir şekilde planlanmış özel ders sizi zirveye taşıyabilir. Paranızın boşa gitmeyeceğine emin olabilirsiniz. Size özgü programıyla profesyonel bir hocayla yapamayacağınız bir sorun kalmayacaktır. Sadece genel sınavlar için değil üç gün sonra olacak matematik dersi sınavı içinde destek sağlayabilirsiniz. Ya da ders saatinizi sadece soru çözümü için ayırabilirsiniz. Anlamadığınız bir konuyu defalarca tekrar tekrar anlattırmanız da mümkündür. Tüm bu fırsatlara bakarak özel dersin katkısını görebilirsiniz.

Maltepe özel matematik dersi verenler

Her şeyden önce alacağınız özel dersten en üst düzeyde verim istiyorsanız kimden ders aldığınız önemlidir. Ders almadan önce bir alan araştırması yapmak oldukça faydalı olmaktadır. Bu konuda kararsızlık yaşamanız normal. Piyasada bir sürü seçenek var. Ancak şunu gözden kaçırmamak gereklidir. Ders alacağınız hocanın kesinlikle matematik bölümünü bitirmiş olması gereklidir. Bunun yanında mezuniyet puanı da bakılabilir.

Tüm bunlar bize matematik alanında ne kadar bilgi sahibi olduğu konusunda ipucu verecektir. Bu şartlar kafanıza yattıysa hocayla uyumunuz da önemlidir. Bazı hocaların ders işleme yöntemini beğenmeyebilirsiniz. Ancak bu konuda hocalara güvenmek en doğrusudur. Onlar birçok öğrenci ile deneyim kazandıkları için size göre anlatım yapmak zor olmayacaktır. Her şeyi hazırladıktan sonra matematik konusunda sizin istek ve kararınız çok önemlidir. Kararlı bir duruşunuzla elinizdeki imkanı ileriye dönük değerlendirerek üst sıralarda yerinizi hazırlayabilirsiniz. Maltepe özel ders hizmeti için sizler için iyi bir fırsattır. Bu telefon numarası 0 505 322 11 77 ile bizlere ulaşarak zirvedeki yerinizi hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

özel ders çekmeköy

Çekmeköy

İstanbul Çekmeköy ilçesindeki başarılı olmak isteyen öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri özel ders veriyoruz. Öğrencilerin …