Anasayfa / REHBERLİK / Sınavlara Hazırlık Özel Ders

Sınavlara Hazırlık Özel Ders

TYT, AYT, DGS, KPSS gibi Sınavlara hazırlık özel ders veriyoruz.

Dikey Geçiş  – DGS

DGS sınavı ile okuduğunuz bölümü hem 4 yıla tamamlamak hemde bir işte uzman olmak için girmemiz gereken bir sınavdır. Bu sınavdan başarılı olmak hayatınızı değiştirebilir. Çok önemli bir Üniversite veya bölüme başlayabilirsiniz. Başarınızı Şansa bırakmadan %100 başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

Üniversiteye giriş için Sınavlara hazırlık Özel Ders AYT ve TYT 

AYT ve TYT yani YKS’yi bir basamak olarak görmek ve iyi bir üniversitede eğitim almak çok önemlidir. Bu yüzden olabildiğince doğru düzenli çalışarak ve mükemmeliyeti yakalamak gerekir. Özel öğretmen hedefinize en kısa sürede yakalamanızı sağlar. Bu doğrultuda Matematik Özel Ders – Fizik Özel Ders – Biyoloji Özel Ders – Geometri Özel Ders – Türkçe Özel Ders vererek mükemmel için çalışıyoruz.

YKS Özel Ders

YKS Özel Ders Verenler
YKS Özel Ders Verenler

Yüksek öğretim Kurumları Sınavı kısa adı ile YKS olan Üniversite seçme sınavı demektir. İyi bir üniversiteye yerleşmek için Sınavlara Hazırlık YKS özel ders almak işinizi çocuk oyuncağına çevirecek. YKS; TYT ve AYT İki aşamadan oluşur.

TYT  nedir?

Temel Yeterlilik Testi olarak bilinir. Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Felsefe derslerinden sınava girersiniz. ağırlıkları ise: Türkçe: 40 Soru Matematik: 40 Soru Fen Bilimleri: 20 Soru (7 Fizik, 7 Kimya, 6 Biyoloji) Sosyal Bilimleri: 20 Soru (5 Coğrafya, 5 Tarih, 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 5 Felsefe) olmak üzere toplam 120 soru sorulacaktır. Temel Yeterlilik Testi (TYT)’nin süresi 135 dakikadır.

AYT  nedir?

AYT (Alan Yeterlilik Testi)

YKS Sınavlara Hazırlık Matematik Özel Ders

Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

TYT Sınavlara Hazırlık Matematik Özel Ders

TYT Matematik Özel Ders Üniversiteye gidin en önemle anahtar kelimedir. Matematik Türkiye de genel itibari ile yapılamayan bir ders olarak bilinir. Buda yapabilen adayların Üniversite sınavında TYT ve AYT de çok önde olduğu aşikardır. Bu yönüyle Matematik dersi yapılacağını göstermek bizim gibi Uzman öğretmenlere düşmektedir. İnsanları hayallerine kavuştukları görmek bizim için bir sevinç ve övünç kaynağı olmaktadır.

Lise Giriş  – LGS Sınavlara Hazırlık Özel Ders

Üniversiteye giden yolu biraz olsun kolaylaştırmak ve nitelikli eğitim almak için Liselere giriş sınavı – LGS sınavı önemi ortadadır. Özel ders almak için illaki dersinizin kötü olması gerekmez. %100 başarı hedefiniz ise doğru yerdesiniz. ÖzelDersVerilir.net olarak ilk dakikalardan itibaren mükemmele ulaşmak için doğru yeri tercih ettiğinizi göreceksiniz. Bireysel çalışma planı ile sizi en kısa yoldan başarıya ulaştırdığımızı göreceksiniz. Ücretsiz tanışma dersi için Hemen 0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

lgs2020

LGS 2020 YILI SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA İLİŞKİN MERKEZÎ SINAV BAŞVURU VE UYGULAMALARI

LGS 2020 ile ilgili tüm soruları Mili eğitim bakanımın Ziya SELÇUK açıklığa kavuşturdu. 2020 Yılı …