Ataşehir

Ataşehir özel ders alan öğrencilerimiz muhakkak başarıya ulaşıyor. Matematik  dersi eğitim hayatının her evresinde var olan ve eğitim hayatları süresince öğrenciler için belirleyici bir derstir. Gerek ilkokul, ortaokul gerekse lise müfredatında yoğun bir kredi ve konu genişliğine sahip olan Matematik dersi, öğrencinin okul puanını da doğrudan etkilemektedir.

  Daha önceden bizden ders alan öğrenci velilerin yorumlarıyla karar vermeniz kolaylaşabilir.

Referanslar sayfamıza gitmek için tıklayın.

 

Ataşehir ilçesinde Sınava Hazırlık özel ders

Okul serüveni sürecince öğrenciler bu dersi almakla beraber iki kritik eşikten atlarlar. Bunlardan birincisi LGS iken ikincisi de YKS sınavıdır. Yine bu sınavlarda istenilen sonuçların elde edilmesi için Matematik dersinde başarılı olmak şarttır. Ataşehir ilçesinde oturanlar için Başarı da ancak özel ders ile doğru yöntem ve doğru tekniklerle eğitim veren özel öğretmen sayesinde mümkündür.

özel ders ataşehir
Ataşehir özel ders
[/box]

Özel Dersin Önemi

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay gözükse de öğrencilerin performanslarını incelediğimizde başarının düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim gördükten sonra bir türlü temel edinemeyen öğrenciler geçmiş eksiklerini bir türlü tamamlayamıyor. İşte bu noktada özel öğretmen ve özel dersin önemi ortaya çıkmaktadır. Ataşehir’de Matematik Özel ders ile öğrenciler tecrübeli özel öğretmenlerin rehberliğinde birebir ilgi ve tecrübe ile sabitlenen özel teknik ve yöntemler sayesinde  Matematik dersi artık daha kolay ve anlaşılır hale gelecektir.

Hiç Bir Başarı tesadüf değildir

Kendisine büyük hedefler koyan öğrenciler Özel Ders sayesinde istedikleri hedefe ulaşabilirler. Bu alanda netlerinizi yükseltmek ve yüksek puanlar elde etmek istiyorsanız Matematik özel ders için bizimle iletişime geçin. Unutmayın başarı tesadüf değildir… Ataşehir Özel Matematik Dersi

Ataşehirde özel ders verenler

İstanbul Ataşehir özel ders : Ozeldersverilir.net ekibi olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde çalışan uzman öğretmenlerden oluşan kadromuzla Özel Ders hizmeti veriyoruz. Ataşehir ilçesinde bulunan öğrencilere kaliteli eğitim vererek öğrencilerin başarıları arttırıyoruz. Öğrencilerimize danışman hizmeti de vererek daha sağlam adımlarla atarak derslerindeki başarıları arttırmaktadır.  Hem okula takviye hemde LGS – TYT – AYT – DGS – KPSS Sınavlara hazırlıkta özel ders veriyoruz. Ayrıca Yazılı sınavlarınıza da yardımcı oluyoruz.

Ataşehir Birebir özel ders veren öğretmenler

Özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha önce den öğrenemediği eksiklerini bularak akademik başarılarını baltalayan ve sınıf ortamında hazır bulunuşluklarının tam olmasını sağlayarak okuldaki derslerini daha iyi anlamalarını ve böylece dersi sevmelerini sağlıyor. Öğrenciler dersi sevmeye başladığı an başarı elde etmek kesinleşiyor.

Ataşehir İlkokul Birebir Ders

özel ders
Ataşehir özel ders

İlkokul öğrencilerine Özel Ders vererek dersi sevmelerini ve böylece bundan sonrada ön yargısız olarak derste başarılı olabileceklerini gösteriyoruz. Dersleri basitleştirerek derslerin aslında bir çocuk oyuncağı olduğunu görüyorlar.  Bursluluk ve Darüşşafaka gibi sınavlara hazırlık dersleri vererek hayata bir adım önde başlamalarına destek oluyoruz.

Ataşehir Ortaokul Birebir Ders

Özel Ders veren öğretmenlerimiz hem okul derslerine takviye hemde LGS sınavına hazırlık için Özel Ders veriyorlar. LGS sınavına ne kadar önce hazırlık yapmaya başlanırsa o kadar da başarılı olma oranı artacaktır. Ataşehir ortaokul özel ders 5,6,7, ve 8. sınıf kişiye özel programlarla bireysel başarıyı en üst düzeye taşıyoruz.

Ataşehir Lise özel ders

Ataşehir’de lise öğrencilerine özel ders veren eğitmenlerimizin amacı kalıcı bilgiye ulaşarak başarı elde etmektir. lise 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilere verdiğimiz derslerle girecekleri TYT ve AYT sınavına hazırlık yaptırmak. YKS, TYT ve AYT sınavına hazırlık dersleriyle istediğiniz üniversite ve bölümü kazanmanın en hızlı yoluyla başarıya ulaşmak için hemen bize ulaşın.    

 

Ataşehir Geometri özel ders verenler

Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Geometri hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Geometrik şekillerle – Ortaokul Geometrik şekillerle – Lise Geometri – Üniversite Geometri ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Hangi durumlarda özel Geometri öğretmeninden ders almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Geometri dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız.

Veya Geometride iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Alternatifler Neler?

Bu durumda arayacağınız ve alternatif olacak; Dershane, Kurs , Özel Geometri öğretmeni gibi alternatifler var. tabi bunların arasında bir seçim yapacaksınız.

Bulmanın En kolay ve Güvenilir Yolu Nedir?

En iyi araştırma yolu tabi ki arama motorlarına yazacağınız doğru kelimeler olacaktır.

Geometri özel ders

Özel Geometri dersi

özel  Geometri dersi

özel Geometri öğretmeni

İstanbul Geometri özel ders

özel Geometri ders Ankara

Geometri dersi verenler

gibi kelimelerle araya bilirsiniz. Hatta oturduğunuz yere göre olacak şekilde:

Ataşehir Geometri özel ders

Geometri özel dersi Anadolu yakası

Kadıköy Geometri özel ders

İstanbul da Geometri dersi verenler

Hangi özel öğretmenden özel Ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz.

Neden Biz sayfamızı ziyaret ederek farkımızı görebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız

Ataşehir Matematik özel ders

Ataşehir ilçesinde Özel Matematik dersi hizmeti vererek öğrencilerin başarı oranını arttırıyoruz.

İstanbul Ataşehir ilçesinde ki başarısız olan öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri dersleri vererek öğrencilerin mutlaka başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

Ataşehir özel ders – Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul  – Ortaokul  – Lise  – Üniversite ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor. Başarılar tüm hayatımızı etkilemektedir. Mesela iyi bir okulda okumak ve başarı yüzdesi yüksek olan öğrencilerin bulunduğu sınıflarda çalışma tetiklemektedir. Buda bizi %100 başarıya giden yolda itici kuvvet görevi görür.

Ataşehir ilçesinde Birebir özel ders – Hangi durumlarda öğretmeninden Ders almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Matematik – Fizik – Geometri derslerinden hiç iyi not alamadığınız olur. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız.

Veya Fizikte iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz. Ataşehir özel ders ile başaracaksınız.

İşte burada biz devreye giriyoruz. İlk dakikadan itibaren yapabileceğinizi göreceksiniz. Sadece tek sorun ZAMAN olabilir. Zamanında derse başlarsak yapamayacağınız hiç bir sınav ve ders olmadığını hissedeceksiniz.

Ataşehir özel ders Veren Öğretmenler

Ataşehir ilçesinde hizmetimizi dilediğiniz yerde vermekteyiz.

Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sınıf veya okul ortamında dikkatiniz dağılabilir, Ancak Evinizde bu olmaması için önerilerimizle birlikte ders yaptığımızda öğrenme çok daha az zaman harcayarak gerçekleşecektir. Böylece Okula yardımcı veya Sınava hazırlık için alacağınız dersle %100 başarı elde edeceksiniz.

Daha önceden öğrenemediğiniz ders içerisinde kullanmanız gereken her şeyi ezberleterek değil mantığını kavrayarak öğreneceksiniz.

Ataşehir ilçesinde Matematik özel ders alarak başarınızı garantilemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ataşehir Özel Matematik dersi, 15 yıllık tecrübemizle öğrencilerimizi muhakkak hedeflerine ulaştırıyoruz. Sadece yapmanız gereken rehberliğimizde ödevlerinizi yapmak. Ödevlerinizi yaptığınız sürece öğrencilerimiz derslerinde ve sınavlarında istediği hedefe ulaşıyor.

Ataşehir Matematik özel ders

Sınavlara hazırlanırken yapmanız gereken en önemli şey netlerinizin fazla olmasıdır. Ülkemizde sınavlarda ki ortalama sonuçlara bakıldığında;

  • 2019 yılı LGS sınavında öğrencilerin doğru cevap sayısı ortalamasının en yüksek olduğu alt test Türkçe 11.75, en düşük olduğu alt test ise Matematik 5.09 olarak gerçekleşti. On soru bulunan alt testler arasında öğrencilerin doğru cevap sayısı ortalamasının en yüksek olduğu alt test T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 6.88, en düşük olduğu alt test Yabancı Dildir ise 4.65 olarak gerçekleşti.
  • 2019 yılı TYT Sınavında Türkçe 40 soruda 14,673 ortalama, sosyal bilimler 20 soruda 6,687 ortalama, Temel Matematik 40 soruda 5,672 ortalama, fen bilimleri 20 soruda ortalama 2,243 oldu.
  • 2019 yılı AYT Sınavında Türk dili ve edebiyatı 24 soruda 4,985 ortalama, tarih-1 10 soruda 2,035 ortalama, coğrafya-1 6 soruda 2,184 ortalama, tarih-2 11 soruda 1,982 ortalama, coğrafya-2 11 soruda 2,397 ortalama, felsefe grubu testinde 12 soruda 2,477 ortalama, din kültürü ve ahlak bilgisi veya ek felsefe grubu testinde 6 soruda ortalama 1,070, Matematik 40 soruda ortalama 4,775, fizik 14 soruda 1,034 ortalama, kimya 13 soruda 0,963 ortalama, biyoloji 13 soruda ortalama 1,298 oldu.

Bu sonuçlara bakarak öğrencilerin başarısını garantilemek ve sınavda istediği yere yerleşmek için Ataşehir ilçesinde özel matematik dersi alması şart.

Ataşehir ilçesinde Neden Özel Matematik Dersi almalıyım

Özel Ders almanın bir çok sebebi olabilir. Bunlar:

  • Dersim iyi ama ben mükemmel olmak istiyorum.
  • Öğretmeni sevmiyorum.
  • Öğretmen anlatıyor ama sınıfta kimse anlamıyor.
  • Şu zamana kadar Matematik dersinde hiç başarılı olamadım.

gibi bir çok sebep ile Ataşehir ilçesinde özel matematik dersi alabilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun doğru yerdesiniz. Ataşehir ilçesinde Matematik özel ders ile Sizi zirveye taşıyacak itici güç için hemen bizi arayınız.

 

Ataşehir Üniversite Hazırlık Matematik özel ders

 

Üniversite hazırlık Matematik özel ders almak bu zamana sanki ayağınıza takılmış bir pranga misali başarınıza izin vermeyen temel eksiklerinizden kurtulmak için bir fırsattır.

Ancak kendiniz, kurs veya dershane gibi kurumlardan medet umsanız da aradığınızı maalesef bulamayacaksınız. Çünkü bu kurumlar bireysel eksiklikleri kapatma açısından dezavantajlıdır.

Bireysel başarı için İşin ehli bir öğretmenden özel ders almak maddi olarak çok avantajlı görünmese de aslında eksiklerinizin çok daha hızlı kapandığını gördüğünüzde ne kadar mantıklı olduğuna kanaat getireceksiniz.

Ataşehir özel ders ile Sizde ilk dakikadan itibaren bu farkı görmek için bize ulaşın. Uzman öğretmen Ahmet Narin 0505 322 11 77

 

Ataşehir ilçesinde Neden Özel Ders Verilir.Net

Ataşehir özel ders aldığınızda, İlk dersin ilk dakikalarından itibaren veremi hissedeceksiniz.

15 yıllık tecrübemle 100’lerce öğrencimi derslerinde başarılı hale getirdim. Siz neden başarmayasınız.

EĞER BİR KİŞİ BİR ŞEYİ YAPABİLİYORSA, İSTEYEN HERKES DE YAPABİLİR

Ancak bu doğru kaynak, doğru öğretmen ve doğru zaman üçgeni içerisinde gerçekleşebilir.

 

Uzman öğretmen Ahmet Narin

Tel 0505 322 11 77

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

Bahçelievler matematik özel ders

Bahçelievler özel ders

Bahçelievler özel ders alarak sizde başarınızı garantileyin. Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz. Bahçelievler ilçesinde Matematik …