Anasayfa / Bizden Haberler / Öğrenciye Özel Programlar
Özel Ders Verenler
Özel Ders

Öğrenciye Özel Programlar

Öğrenciye Özel Programlar Yapıyoruz

Öğrenciye Özel Programlar düşünüldüğünde ilk akla gelen; Her insan bir dünya anlayışıyla çalışıyoruz. Çünkü her bireyin anlama yapısı farklıdır. Klasik olarak her öğrenci sessiz ortamda ders yapmaktan yada gürültülü ortamda (müzik dinleyerek) ders yapmaktan hoşlanmaz. Bunun gibi de Zeka türleri vardır:

  1. Müzikal ve ritmik zeka
  2. Görsel ve uzamsal zeka
  3. Sözel ve linguistik zeka
  4. Mantıksal ve matematiksel zeka
  5. Fiziksel ve bedensel zeka
  6. İçsel zeka
  7. Sosyal zeka
  8. Doğa zekası

Türlere göre eğitim düzenleyerek öğrencilerin daha hızlı anlamalarını sağlayarak başarıya daha hızlı ilerlemesini sağlıyoruz. Öğrenciye Özel Programlar hazırlarken bu zeka türlerini göz önüne almak gerekir.

Öğrenciye özel programlar

Özel Dersle Ne Kadar Sürede Nereye Geliyoruz?

Öncelikle biz neresindeyiz in cevabını bilmek gerekir. Bunun cevabını ancak eksiklerinizin neler olduğunu anladığımızda verebiliriz. Buda 4 saat özel ders yaptıktan sonra verebiliriz. Eksiklerinizin yani bilmeniz gerekenlerde ne durumdasınız ın cevabını vererek ne kadar ilerleyeceğinizi söyleye biliriz. Böylece haftada kaç saat ders yapılması gerektiği ortaya çıkacaktır.

Hangi Dersleri Veriyoruz?

Nerelerde Özel Ders Veriyoruz?

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı… İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde  özel ders vermekteyiz.

Hakkında ahmet narin

ilginizi çekebilir

özel ders duyuruları

Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları ve Duyuruları genel itibari ile İnternet üzerinde bulunmaktadır. İnternet üzerinden bulduğunuz ilan …

Bir cevap yazın