Anasayfa / Ana Sayfa Slayt / İstanbul Özel Ders
Matematik Özel Ders

İstanbul Özel Ders

İstanbul İlinde Matematik Fizik Geometri Özel Ders veriyoruz. Özel ders alan öğrencilerimiz gözle görülür şekilde başarı düzeylerinde ilerleme kaydedecekler. Bunu ilk dakikadan itibaren öğrenci ve velisi olarak hissedeceksiniz.

Genelde öğrenciler yapamadıkları derslere çalışmalarına rağmen yinede başarıya bir türlü ulaşamaz. Bu olay aslında şuna benzer; Mesela musluğunuz bozuldu ve tamir için elinizde tüm malzemeler var, ancak bunu tamir etmek için tecrübe gerekir. siz günlerce uğraşsanız bile tamir olayı bi türlü başarılı şekilde sonuçlanmaz.

İstanbul ilçelerinde birebir özel ders vererek öğrencilerimize ders çalışmayı öğreterek önemli ve önemsiz kavramını tam manası ile öğretiyoruz. Ezberleme mantığını bir kenara bırakıp asıl yapması gereken şeyin öğrenmek olduğunu gösteriyoruz.

İstanbul ‘un hangi ilçelerinde ders veriyoruz ?

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçelerinde evde birebir ders veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde evde ders veriyoruz.

İstanbul ‘da hangi derslerden Birebir Özel Ders alabilirsiniz ?

İstanbul Birebir Matematik Özel Ders

Türkiye genelinde insanların çoğunluğu matematik dersinden maalesef başarılı olamıyor. Bu sebeple sıralama yapılan Sınavlarda insanların önüne geçerek daha iyi bir yer edinmek istiyorsanız kesinlikle matematikte başarılı olmalısınız. Özel Matematik dersi ile bunu çok az para ve zaman harcayarak yapabilirsiniz. Matematik dersinin en çok etki ettiği sınav ise şüphesiz Dikey Geçiş Sınavıdır (DGS) Tabi bunun yanında Kamu personeli seçme sınavı (KPSS), Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YKS) , Alan Yeterlilik Testi (AYT), Temel Yeterlilik Testi (TYT) gibi sınavlarda matematiğin ağırlığı göz ardı edilemez seviyededir.

Sizde başarıyı elde ederek hayallerinize kavuşmak için hemen bize ulaşın. İstanbul ili ilçelerinde ders almak için hemen bizi arayın. 15 yıllık tecrübemizi ilk dakikadan itibaren göreceksiniz.

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

Müzik Özel Ders

Müzik Özel Ders

İyi bir müzikolog dan Müzik Özel Ders almak Başarı için en basit ve en keskin yol olacaktır. İnsan en güzel bir enstrümandır.

Bir cevap yazın