Anasayfa / Blog / İstanbul

İstanbul

İstanbul özel ders öğrencilerin okul ve sınav başarılarını arttıran önemli bir etmendir. Bu sebeple öğrenciler ilkokul döneminden başlayarak lisenin son dönemine kadar gerekli gördükleri her derste özel ders almaktadırlar. Ayrıca özel derslerin bire bir olması nedeniyle öğrencilerin konuyu anlamama sorunlarını ortadan kaldırarak %100 başarı sağlar. İstanbul da Matematik Özel Ders almak için hemen bize ulaşarak sizde ilk dakikadan itibaren öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul da Nerelerde özel ders veriyoruz

İstanbul Özel Ders veren ekip derslerini öğrencilerin istediği yerde özel dersleri gerçekleştirmektedir. Öğrenciler özel dersleri almak için genellikle evlerini tercih etseler de özel dersler öğrencinin anne veya babasının iş yerlerinde ya da ders vermeye uygun kafelerde de gerçekleşebilir. Üniversite öğrencileri özel ders almak istediklerinde bulundukları üniversitelerin kampüslerinde alabilirler. Kısacası özel dersler öğrencinin tercih edeceği yerlerde yapılmaktadır.

İstanbul da Matematik özel ders için Kaç saat yeterli olur ?

Eğer İstanbul özel ders almak isteyen öğrenci ilköğretim seviyesinde ise ders saatleri 90 dakikadan başlamaktadır ve en fazla 3 saat sürmektedir. Eğer İstanbul özel ders isteyen öğrencinin seviyesi lise veya üzerinde ise ders saatleri 2 saatten başlamaktadır ve en uzun ders saati 3 saat olmaktadır.

İstanbul özel ders ücretlerinin ödemesi nakit şekilde yapılmaktadır. Eğer öğrenci hafta içerinde birden fazla kez ders alacaksa ücretler haftalık olarak ödenebilir. Haftalık olarak alınmayan dersler için ücretler ders bitiminde dersi veren öğretmene ödenmektedir. Ücretler için ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler 0505 322 11 77 nolu telefon numarasından bilgi edinebilirler.

Yol gösteriyoruz

Ayrıca özel ders veren öğretmenler öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Eğitim koçluğunun içerisinde öğrencilerin derslerine nasıl çalışmaları gerektiği, ödev takibi ve meslek seçimleri gibi konular bulunmaktadır.

Ayrıca Ahmet Narin ve ekibi online olarak da özel ders vermektedirler. Zaman ve mekandan bağımsız olarak verilen online özel derslerin de yararları normal özel dersler ile aynı olmaktadır.

İstanbul özel ders almak isteyen her sınıftan öğrenci için ozeldersverilir.net uygun kadroya sahiptir. Matematik ve fen bilimleri dersleri ilkokul öğrencilerin okullarına yardımcı olması için verilmektedir. Eğitim sisteminin en zorlu dersleri olan bu iki dersin temellerinin iyi atılması öğrencilerin gelecek okul hayatlarında ki başarıları arttıracaktır. 

İstanbul da Lise için Birebir Ders

Lise de okuyan öğrencilerin okullarına yardımcı olmak adına alacakları özel dersler ise daha fazladır. Bu özel dersler ise matematik, fizik, geometri, biyoloji ve kimyadır. Üniversite sınavlarına hazırlığın yoğun olarak başlamadığı sınıflarda dahi özel derslerin alınması öğrencilerin derslerine katkı sağlamaktadır. Ayrıca lisenin ilk yıllarını oluşturan 9. ve 10. sınıflarında ki lise bitiminde yapılan üniversite sınavında çıkmaktadır. Geriye dönük hazırlanmak yerine en iyi şekilde öğrenerek ilerlemek öğrenciler için zaman kazandıracaktır. Öğrenciler artan zamanlarını ise puanlarını yukarı çekmek için test çözerek geçirebilirler.

İstanbul özel ders almak isteyen öğrenciler sadece okullarına yardım amacıyla özel dersleri almamaktadırlar. Ayrıca girecekleri lise ve üniversite giriş sınavlarına yardımcı olması içinde özel derslere başvurmaktadırlar. Özel ders veren öğretmenlerinden öğrenecekleri soruların daha kısa ve verimli nasıl çözüleceği ile ilgili bilgilerle girecekleri sınavlarda daha başarılı olacaklardır. Ayrıca okullarından mezun olmuş ancak kariyerleri için sınavlara girmek isteyen ALES ve KPSS adayları da özel derslerden yararlanabilirler. Bu sınavlar için dershanelere gitmek yerine eksik oldukları konularda özel ders alarak sınav puanlarını hızlı bir şekilde yükseltebilirler.

özel ders istanbul
İstanbul özel ders

Sınavlara Hazırlık ve Okula Takviye

Sınavlara ve okula yardımcı olmak için verilen özel derslerin yanında ozeldersverilir.net hobilerini geliştirmek isteyenler içinde özel dersler düzenlemektedir. Hobi amaçlı verilen İstanbul Özel Ders arasında kara kalem resim dersleri, Arapça Dersleri, müzik dersleri ve resim dersleri bulunmaktadır.

İstanbul özel ders veren ekip olan Ahmet Narin ve ekibi Avrupa yakasında; Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedirler. Anadolu yakasında hizmet verdikleri bölgeler ise Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçeleri oluşturmakta.

Özel derslerin öğrencilerin başarıların artmasında oldukça etkili olduğu gerçeğinin yanında özel derslerini alanında uzman öğretmenlerden alması da önemlidir. Ahmet Narin ve ekibinin sahip oldukları alanlarındaki uzmanlıkları ile öğrencilerin başarılarını hızlı bir şekilde arttırmakla kalmıyor ayrıca onlara eğitim koçluğu hizmeti de veriyorlar. Öğrencilere düşen ise ders saatinde orada olmak ve verilen ödevleri yapmak oluyor.

İstanbul özel ders için Neden Biz özel ders verilir net ?

İstanbul İlinde Matematik Fizik Geometri özel ders veriyoruz. Özel ders alan öğrencilerimiz gözle görülür şekilde başarı düzeylerinde ilerleme kaydedecekler. Bunu ilk dakikadan itibaren öğrenci ve velisi olarak hissedeceksiniz.

Genelde öğrenciler yapamadıkları derslere çalışmalarına rağmen yinede başarıya bir türlü ulaşamaz. Bu olay aslında şuna benzer; Mesela musluğunuz bozuldu ve tamir için elinizde tüm malzemeler var, ancak bunu tamir etmek için tecrübe gerekir. siz günlerce uğraşsanız bile tamir olayı bi türlü başarılı şekilde sonuçlanmaz.

İstanbul ilçelerinde birebir özel ders vererek öğrencilerimize ders çalışmayı öğreterek önemli ve önemsiz kavramını tam manası ile öğretiyoruz. Ezberleme mantığını bir kenara bırakıp asıl yapması gereken şeyin öğrenmek olduğunu gösteriyoruz.

İstanbul ‘un hangi ilçelerinde Özel ders veriyoruz ?

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçelerinde evde birebir ders veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde evde ders veriyoruz.

İstanbul ‘da hangi derslerden Birebir özel ders alabilirsiniz ?

İstanbul Birebir Matematik özel ders

Türkiye genelinde insanların çoğunluğu matematik dersinden maalesef başarılı olamıyor. Bu sebeple sıralama yapılan Sınavlarda insanların önüne geçerek daha iyi bir yer edinmek istiyorsanız kesinlikle matematikte başarılı olmalısınız. Özel Matematik dersi ile bunu çok az para ve zaman harcayarak yapabilirsiniz. Matematik dersinin en çok etki ettiği sınav ise şüphesiz Dikey Geçiş Sınavıdır (DGS) Tabi bunun yanında Kamu personeli seçme sınavı (KPSS), Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YKS) , Alan Yeterlilik Testi (AYT), Temel Yeterlilik Testi (TYT) gibi sınavlarda matematiğin ağırlığı göz ardı edilemez seviyededir.

Sizde başarıyı elde ederek hayallerinize kavuşmak için hemen bize ulaşın. İstanbul ili ilçelerinde ders almak için hemen bizi arayın. 15 yıllık tecrübemizi ilk dakikadan itibaren göreceksiniz.

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

47 soruda verimli ders çalışma teknikleri

47 Soruda Verimli Ders Çalışma Teknikleri

Verimli ders çalışma teknikleri için oluşturduğumuz soruların yanıtları evet ise doğru ve verimli ders çalışıyorsunuz …

Bir cevap yazın