Çekmeköy

İstanbul Çekmeköy ilçesindeki başarılı olmak isteyen öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri özel ders veriyoruz. Öğrencilerin mutlaka hedefine ulaşmalarını sağlıyoruz. Çekmeköy ilçesinde  Matematik Fizik Geometri özel dersi için hemen sizde ücretsiz deneme dersiyle ilk dakikadan öğrenmeye başlayın.

Her öğrencinin öğrenme süreci kendine özeldir. Her öğrenci her konuyu aynı şekilde anlayamaz ya da uygulamaya sokamaz. Öğrencilerde ki bu özellikler sebebiyle ortalama bir öğrenim şekli belirlenmiş olan kurumlarda sorun yaratmakta. Bu sebeple öğrenciler farklı konularda zorlanmakta. Bu sebeple öğrencilere verilen özel dersler de öğrencinin öğrenme modeline göre ders işlendiği için öğrencinin başarı seviyesi artmaktadır.

Diğer bir yandan sınıf ortamında bir konuyu bir defada anlamak zor olmaktadır. Konuların tekrar edilmesi ve varsa kafa karışıklığı yaratan noktaların öğretmenler tarafından giderilmesi için özel dersler iyi kaynaklardır.

özel ders çekmeköy
Çekmeköy özel ders

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

çekmeköy özel ders
Çekmeköy özel ders

Çekmeköy özel ders verenler

Özel Matematik Dersi
Çekmeköy Birebir Ders Verenler

Ozeldersverilir.net ekibi olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde çalışan uzman öğretmenlerden oluşan kadromuzla Birebir Çekmeköy özel Matematik dersi veriyoruz. Çekmeköy ilçesinde bulunan öğrencilere kaliteli eğitim vererek öğrencilerin başarıları arttırıyoruz. Öğrencilerimize danışman hizmeti de vererek daha sağlam adımlarla atarak derslerindeki başarıları arttırmaktadır.  Hem okula takviye hemde LGS – TYT – AYT – DGS – KPSS Sınavlara hazırlıkta özel ders veriyoruz. Ayrıca Yazılı sınavlarınıza da yardımcı oluyoruz.

Çekmeköy Birebir Ders Veren Öğretmenlerimiz

Özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha önce den öğrenemediği eksiklerini bularak akademik başarılarını baltalayan ve sınıf ortamında hazırbulunuşluklarının tam olmasını sağlayarak okuldaki derslerini daha iyi anlamalarını ve böylece dersi sevmelerini sağlıyor. Öğrenciler dersi sevmeye başladığı an başarı elde etmek kesinleşiyor.

Çekmeköy Ortaokul Birebir Ders

Çekmeköy özel ders veren öğretmenlerimiz hem okul derslerine takviye hemde LGS sınavına hazırlık için Özel Ders veriyorlar. LGS sınavına ne kadar önce hazırlık yapmaya başlanırsa o kadar da başarılı olma oranı artacaktır. Ortaokul özel ders 5,6,7, ve 8. sınıf kişiye özel programlarla bireysel başarıyı en üst düzeye taşıyoruz.

ÖZEL DERS VERENLER
ÖZEL DERS

 

Özel Dersin Yararları

 • Özel derslerde anlaşılmayan konuların üzerinden defalarca geçilebilir.
 • Öğrenci tek başına ders aldığından anlamadığı noktaları defalarca sormaktan çekinmez.
 • Özel ders esnasında öğrencinin dikkatini dağıtacak her hangi bir etken olmadığı için öğrenci derse %100 odaklanabilir.
 • Özel dersler öğrencilerin hem okulda ki sınavlarına hem de ülke genelinde uygulanan sınavlara etkin bir şekilde hazırlana bilmesin de kilit rol oynarlar.
 • Ayrıca özel derslerde öğrenciyi yakından tanıyan öğretmen sayesinde öğrencinin sınavlarda uygulayabilecekleri en etkin sınav stratejilerini kurması sağlanır.

Evde Özel Ders Verenler

evde matematik dersi
Çekmeköy Birebir Ders

Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz. Çekmeköy de Özel Ders veriyoruz.

Sınıf veya okul ortamında dikkatiniz dağılabilir, Ancak Evinizde bu olmaması için önerilerimizle birlikte ders yaptığımızda öğrenme çok daha az zaman harcayarak gerçekleşecektir. Böylece Okula yardımcı veya Sınava hazırlık için alacağınız dersle %100 başarı elde edeceksiniz.

Daha önceden öğrenemediğiniz ders içerisinde kullanmanız gereken her şeyi ezberleterek değil mantığını kavrayarak öğreneceksiniz.

İlk dersin ilk dakikalarından itibaren veremi hissedeceksiniz.

Çekmeköy İlçesinde Neden özel ders verilir.net

15 yıllık tecrübemle 100’lerce öğrencimi derslerinde başarılı hale getirdim. Siz neden başarmayasınız.

EĞER BİR KİŞİ BİR ŞEYİ YAPABİLİYORSA, İSTEYEN HERKES DE YAPABİLİR…

Ancak bu doğru kaynak, doğru öğretmen ve doğru zaman üçgeni içerisinde gerçekleşebilir.

2004 yılından bu yana hizmet veren site Ahmet Narin tarafından kurulmuştur. Şimdiye kadar yüzlerce öğrenciye özel ders veren Ahmet Narin, öğrencileri kısa ve etkili yollar kullanarak başarıyla tanıştırmaktadır. Verdikleri Çekmeköy özel Ders ilkokul seviyesinde ki öğrencilerden başlayarak üniversiteye hazırlanan öğrencilere kadar devam etmektedir. Okula yardımcı olmak için verilen özel derslerin yanın da Türkiye çapında uygulanan sınavlara hazırlık dersleri de vermekte. Bunların yanında hobi amaçlı verilen dersler de bulunmakta. Hobi amaçlı verilen derslerin arasında müzik, resim, arapça ve kara kalem resim bulunmaktadır.

Çekmeköy özel Ders verildiği yerler öğrencinin istediği her yer olabilmektedir. Bu da öğrencilerin kendilerini rahat hissederek derse daha fazla konsantre olmasının sağlıyor.

ozeldersverilir.net tarafından verilen derslerin süreleri 1,5, 2, ve üç saatlik sürelerde olmaktadır.

Özel ders ücretleri her dersin sonunda alınmaktadır. Eğer öğrenci bir haftada birden fazla ders almayı tercih ederse bu durumda haftanın sonun da ücretler alınır.

Özel ders ücretleri ile bilgi edinmek isterseniz 0505 322 11 77 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy İlkokul Özel Ders

kaynarca özel ders
Çekmeköy  Birebir özel ders

İlkokul öğrencilerine Özel Ders vererek dersi sevmelerini ve böylece bundan sonrada ön yargısız olarak derste başarılı olabileceklerini gösteriyoruz. Dersleri basitleştirerek derslerin aslında bir çocuk oyuncağı olduğunu görüyorlar.  Bursluluk ve Darüşşafaka gibi sınavlara hazırlık dersleri vererek hayata bir adım önde başlamalarına destek oluyoruz.

Özel dersler daha çok sınava hazırlanan öğrenciler içinmiş gibi düşünülse de sınav kaygısı olmayan ancak okulda ki başarılarını arttırmak ve eğitim hayatlarını sağlam temeller üzerine atmak isteyen öğrenciler için de ilkokul düzeyinde özel derslerini ozeldersverilir.net üzerinden alabilirler. İlkokullar için verilen özel dersler ise matematik ve fen bilimleri alanlarında olmaktadır. Çekmeköy özel Ders ile alınacak dersler sayesinde öğrencilerin okulda kaçırdıkları ya da anlayamadıkları derslerin telafisini sağlayabilirler.

Çekmeköy Lise özel ders

Çekmeköy ilçesinde lise öğrencilerine özel matematik dersi veren eğitmenlerimizin amacı kalıcı bilgiye ulaşarak başarı elde etmektir. lise 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilere verdiğimiz derslerle girecekleri TYT ve AYT sınavına hazırlık yaptırmak. YKS, TYT ve AYT sınavına hazırlık dersleriyle istediğiniz üniversite ve bölümü kazanmanın en hızlı yoluyla başarıya ulaşmak için hemen bize ulaşın.

Çekmeköy özel ders hizmetini evinizde alarak zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın. Sınavlara hazırlık ve okula takviye dersleri alarak sizde işinizi şansa bırakmayın. Hiç bir başarı tesadüf değildir.

Lise ilk sınıfından başlayarak son sınıfına kadar zorlu derslerin bulunduğu bir dönemdir. Derslerin yoğun olması ve yeni konuların öğrenilmesi sebebiyle öğrenciler bir hayli zorlanmaktadır. Bu zorlanmaların önüne geçmek için ve okul derslerine destek sağlamak için Çekmeköy özel ders almak oldukça doğru bir karar olacaktır. ozeldersverilir.net olarak lise düzeyinde ki öğrencilerin okullarına destek sağlamak amacıyla verilen özel dersler ise şunlardır:

 • Matematik Özel Dersi: Bu ders ile öğrencilerin okullarında zorlandıkları matematik konularının üzerinden gelinmesi amaçlanmaktadır. Herhangi bir sebep ile anlayamadıkları konuları öğrencilerin öğrenme tarzına uygun olarak öğretebilecek olan matematik özel dersleridir.
 • Fizik Özel Dersi: Çekmeköy özel ders almak isteyen ve fizik konusunda zorlanan lse düzeyinde ki öğrencilerin yardımına koşmaktadır. Fizik dersi temeli kötü olanlar ya da fizik dersinde mükemmelleşmek isteyenler özel fizik dersini alabilirler.
 • Geometri Özel Dersi: Lisenin başlaması ile birlikte öğrencilerin hayatına giren geometri dersi öğrencilerin en çok zorlandıkları dersler arasında olmaktadır. Alınacak özel dersler ile öğrencilerin geometri dersinde mükemmel olmaları sağlanabilir.
 • Biyoloji Özel Dersi: Fen bilimlerinin içerisinde yer alan biyoloji dersi fizik derslerine göre bambaşka bir anlama modeli gerektiren bir derstir. Beynin daha çok sözel bölümüne hitap eden biyoloji dersini anlamakta sayısal beyinli öğrencilerin zorluk çekmeleri gayet doğaldır.
 • Kimya Özel Dersi: Lise öğrencilerin sıklıkla zorlandığı bir diğer ders ise kimya dersidir. Dersi kaçırdıkları için ya da başka sebepler ile konuları anlayamayan öğrencilerin kimya özel derslerinden yararlanmaları onların okullarında ki başarılarını arttıracaktır.

Sınavlara Hazırlık için Verilen Özel Dersler

Öğrenciler sekizinci sınıftan başlayarak Milli Eğitim Bakanlığının ülke çapında öğrenci seçmek için yaptığı sınavlara girmektedirler. Öğrencilerin bu sınavlarda gösterecekleri başarılar ise onların hayatlarını belirlemektedir. Bu sınavlarda ki başarının artması için Çekmeköy özel Matematik dersi en verimli seçenek olmaktadır.

 

Hizmet Verdiğimiz Özel Dersler

Matematik özel ders

Kimya özel ders

Geometri özel ders

Fizik özel ders

Türkçe özel ders

Biyoloji özel ders

Çekmeköy Matematik özel ders

Çekmeköy özel Matematik dersi

Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Bol bol pratik yapmak gereken bir ders olarak matematik dersi, Dinleme ve sonrasında uygulama basamakları öğrenmenin kolaylaşması için elzemdir. Çözme ve bol bol örnek yapmak çözen insan için çekirdek yer gibi bitirmeden bırakamazlar. Sınıf ortamında maalesef bu işi yapmak zordur.

Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Çekmeköy özel Geometri dersi

Geometri dersi Matematiğin cebirsel ifadelerini şekiller üzerinde uygulayan bilim dalıdır. Bir başka ifadeyle matematiksel formüllerin şekiller üzerinde gösterilme biçimidir. Geometri dersi hem ilköğretimde hem de lisede sayısal derslerin arasında öğrencilerin en çok zorlandıkları derslerden biridir. Geometri özel ders bu yüzden çok önemlidir.

Geometri özel ders alan öğrenciler öğretmen yetkinliği sayesinde geçmiş senelerdeki Geometri eksiklerini en kısa zamanda kapatıp temellerini sağlamlaştırırlar. Geometri özel ders hizmetini birleştiren anlayışımız sayesinde geometri dersinden başarılı olmamanızın sebeplerini irdeliyor ve gerekli çözümleri üretiyoruz.

Çekmeköy ilçesinde  Matematik Fizik Geometri özel dersi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Matematik özel ders verenler

Özel Ders Çekmeköy ilçesindeki başarılı olmak isteyen öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri dersleri vererek öğrencilerin mutlaka hedefine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

Çekmeköy Geometri özel ders verenler

Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Geometri hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Geometrik şekillerle – Ortaokul Geometrik şekillerle – Lise Geometri – Üniversite Geometri ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Çekmeköy de Hangi durumlarda Özel Geometri öğretmeninden Ders almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Geometri dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız.

Veya Geometride iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Çekmeköy Matematik özel ders için Alternatifler Neler?

Bu durumda arayacağınız ve alternatif olacak; Dershane, Kurs , Özel Geometri öğretmeni gibi alternatifler var. tabi bunların arasında bir seçim yapacaksınız.

Bulmanın En kolay ve Güvenilir Yolu Nedir?

En iyi araştırma yolu tabi ki arama motorlarına yazacağınız doğru kelimeler olacaktır.

Geometri özel ders

Özel Geometri dersi

özel Geometri öğretmeni

İstanbul Geometri özel ders

özel Geometri ders Ankara

Geometri dersi verenler

gibi kelimelerle araya bilirsiniz. Hatta oturduğunuz yere göre olacak şekilde:

Çekmeköy özel matematik dersi

Geometri özel dersi Anadolu yakası

Kadıköy Geometri özel ders

İstanbul da Geometri dersi verenler

Hangi Özel öğretmenden Özel Ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz.

Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız

Çekmeköy İlçesinde özel ders Verdiğimiz Mahalleler:

 • Alemdağ Mahallesi Özel ders 
 • Aydınlar Mahallesi Özel ders 
 • Cumhuriyet Mahallesi Özel ders 
 • Çamlık Mahallesi Özel ders 
 • Çatalmeşe Mahallesi Özel ders 
 • Ekşioğlu Mahallesi Özel ders 
 • Güngören Mahallesi Özel ders 
 • Hamidiye Mahallesi Özel ders 
 • Hüseyinli Mahallesi Özel ders 
 • Kirazlıdere Mahallesi Özel ders 
 • Koçullu Mahallesi Özel ders 
 • Mehmet Akif Mahallesi Özel ders 
 • Merkez Mahallesi Özel ders 
 • Mimar Sinan Mahallesi Özel ders 
 • Nişantepe Mahallesi Özel ders 
 • Ömerli Mahallesi Özel ders 
 • Reşadiye Mahallesi Özel ders 
 • Sırapınar Mahallesi Özel ders 
 • Soğukpınar Mahallesi Özel ders 
 • Sultançiftliği Mahallesi Özel ders 
 • Taşdelen Mahallesi Özel ders 

Sizde Çekmeköy de Matematik Özel Ders alarak başarılı olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Uzman Öğretmen Ahmet NARİN

05053221177

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

sancaktepe özel ders

Sancaktepe

Sancaktepe özel ders verenler İstanbul Sancaktepe ilçesinde Matematik Fizik Geometri Özel ders veren öğretmenlerimizle muhakkak …