Anasayfa / özel ders / Müzik özel ders

Müzik özel ders

Müzik – Musiki

Müzik özel ders denildiğinde ilk akla gelen “Müzik nedir?” sorusunun cevabını vermek isabetli olacaktır.

Müzik kültürümüzün bir parçası olup, Güzel sanatların bir dalı olmakla beraber majör bir durum çok önemlidir. Evrensel bir dildir. En güzel şekilde duygu ve düşüncelerimizi ifade etme aracıdır. Başarı için kaçınılmaz bir stratejidir.

İnsan en güzel bir enstrümandır. Kendini Keşfetmekle Mükelleftir. Bunun en kolay yolu ise  kendimizle bir bağ kurarak ve bir enstrüman çalmaktır. İyi bir müzikolog dan Özel Ders almak Başarı için en basit ve en keskin yol olacaktır.

Müzik özel ders insanların hayatında, sosyal yaşamda farkın dalık ve fark yaratıyor. Aklı iyi kullanmanın yöntemlerini, Zekayı açarak Beş duyuyu ve ortak duyuyu harekete geçirip lobların ve anatomik sistemin düzenli çalışmasını sağlıyor. Böylece Sosyal yaşamda ve tüm derslerimizde ve gelecekte başarıya daha kolay ulaşmamızı sağlıyor.

Dünyanın en başarılı insanlarının Müzikle ilgilendiği ve bir enstrüman çaldığı gerçekliği herkes tarafından bilinmektedir.

Müzik Birebir Özel Ders
Musiki Özel Ders Öğretmeni

Müzisyen Nedir?

Amatör ve Profesyonelce müzikle uğraşan kişiler bizim için birer müzisyenlerdir. Bizim gözümüzde öğrenmeye, değişime, gelişime açık olmak ve amatör bir ruha sahip olmak önemlidir. Müzisyen bir kültür adamı, sanat adamı, kısaca bir bilim adamıdır. Üretir ve telif hakkı gelir alır. Bunun için solfej nota ve usul bilmesi önemlidir. Evrensellik açısından mutlak tekniğe ihtiyaç vardır. Belgelemek gerekir. Majör bir durum olduğu için tarzanca müzik yapılmaz. Bir öğretmen olarak bizler bunu çok önemsiyoruz. Sizde Müzik özel ders alarak ne kadar yetkin ve bilgili olduğumuzu ilk dakikadan itibaren hissedeceksiniz.

Eğitim ve öğretim bir kültür işidir. Yürek ister. Bu sonsuza kadar devam eden bir durumdur. Duraklatıldığında yada bırakıldığında çürüme başlar. Sistem Majör ve armonidir. Müziğin insana kattığı sayısız değer ve şifası mevcuttur. Bizleri hayallerimiz gelecek ve gençliğimiz motive ediyor. Müzikle bunu daha da canlı olarak şenlendiriyoruz.

Böylece görülür ki ünlü edebiyatçı, siyasetçi, ressam ve doğa bilimci Johann Wolfgang von Goethe dediği gibi  “Müziksiz hayat hatadır.”

Müziğe başlarlarken doğru bir başlangıç yapmak önemlidir.

Öncelikle Müzik özel ders yaparken bir eser tespit ediyoruz. Bu eserin bizi geliştireceğinden emin oluyoruz. böylelikle başarıdaki alışkanlıklarda yetkin hale geliyoruz. Müziği ve enstrümanı kullanmayı öğreniyoruz. Müzik kulağı, parmak baskıları, ses, usul, nota- solfej vb müziği kullanmayı öğretiyoruz.

Müzik özel ders ile Verdiğimiz Enstrümanlar:

  • Bağlama Birebir Özel Ders
  • Gitar Birebir Özel Ders
  • Keman Birebir Özel Ders
  • Saz Birebir Özel Ders

Sizde hayatınızı renklendirmek için Müzik özel ders almak istiyorsanız Hemen bize ulaşın 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

evde birebir özel ders

Birebir özel ders %100 Tam öğrenme Modeli Yaparak Öğrenin

Birebir özel ders almadan önce bilmeniz gereken şey iyi bir öğretmeni bulmaktır. İyi bir öğretmenle …

Bir cevap yazın