Matematik

Matematik özel ders veren öğretmen olarak ilkokul, Ortaokul, Lise okula takviye ve LGS AYT TYT DGS KPSS YKS Sınavlarına hazırlık matematik özel ders veriyoruz.  İstanbul ilinde başta Ümraniye, Ataşehir ve Çekmeköy ve tüm ilçelere evde Özel Ders vermekteyiz. Matematik dersi eğitim hayatının her evresinde var olan ve eğitim hayatları süresince öğrenciler için belirleyici bir derstir. Gerek ilkokul, ortaokul gerekse lise müfredatında yoğun bir kredi ve konu genişliğine sahip olan Matematik dersi, öğrencinin okul puanını da doğrudan etkilemektedir. Sizde ilkokul, Ortaokul, Lise takviye ve LGS, YKS, DGS gibi birçok sınıf ve Sınava hazırlık için ister evinizde isterseniz Online çevrim içi matematik özel ders veriyoruz.

İstanbul Matematik özel ders

Özel Birebir Matematik Dersi alarak verimi en üst düzeyde tutabilirsiniz. Genelde Sıfır matematik diye nitelendirilen “Ben hiç bir şey bilmiyorum” diyen insanların da başarılı olabileceklerini öğrenmesi gerekiyor. Tabi bunlar için önemli bazı noktalar var;
 • Birinci ve en önemli nokta istek, yani “Ben ben bu dersi başarmaya istiyorum” demektir. 
 • İkincisi yol ise nereden ve nasıl ders alacağınız.
Birincisi tamam yani artık bu dersi severek yapmak ve sınavlarda başarılı olmaya karar verdiniz. Şimdi ise bir kurum veya özel ders alarak bu isteğinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Tabi bir çok alternatif var ancak avantaj ve dezavantajlarını göz önüne alarak düşünmek gerekir. Bunlar:
 • Dershane
 • Etüt merkezi
 • Özel ders
almak olacaktır. Dershane meselesine bakıldığında sınıf mevcudu ve etrafınızdaki insanların seviyesi sizi ders çalışmak için kamçılayacak kuvvet olarak bakıldığında etkisiz kalır. Çünkü siz yoğun olarak talep etmedikçe sizin ders anlamanız pek mümkün olmayacak, konuyu tam anlasanız dahi soruları çözme düzeyiniz için istenilen noktaya gelmek çok meşakkatli veya çok zor hale gelir. Matematik Özel ders aldığınızda ise anlatma yeteneği mükemmel bir Uzman öğretmen olduğunda çorap söküğü gibi konuları anladığınızı göreceksiniz. Soruları sanki çekirdek çitler gibi çözmeden bırakamayacak ve başarıya ulaşmayı sanki otobanda 200 le giden araba gibi çok yakında ulaşacağınızı hissedeceksiniz.  Bizden Matematik özel ders aldığınızda göreceksiniz ki ilk dersin ilk dakikasından itibaren öğrenmeye başlayacaksınız. Çünkü biz %100 Tam Öğrenme Modeli kullanıyoruz.  Tam Öğrenme öğrencinin bakarak değil yaparak öğrendiği bir modeldir. Biliyoruz ki öğrenci bakarak ancak taklit etme yeteneği kazanır. Ancak yaparak matematik dersinde öğrendiği bilgiler kalıcı hale gelir.
Hemen evinizde ücretsiz deneme dersi talep etmek ve randevu almak için 0505 322 11 77 nolu telefonla irtibata geçebilirsiniz.

Üniversite Hazırlık Matematik özel ders

Üniversite Hazırlık Matematik özel ders alarak sizde istediğiniz başarıya %100 Tam öğrenme modelimizle ulaşacaksınız. Üniversiteye giriş sınavı bir basamak olarak görmek ve iyi bir üniversitede öğrenim görmenin faydası için önemlidir. Bu yüzden olabildiğince doğru düzenli çalışarak ve mükemmeliyeti yakalamak için Özel öğretmen şart. Üniversite Hazırlık  Matematik Özel Ders veriyoruz. Özel Matematik dersi almak için illaki dersinizin kötü olması gerekmez. %100 başarı hedefiniz ise doğru yerdesiniz. ÖzelDersVerilir.net olarak ilk dakikalardan itibaren mükemmele ulaşmak için doğru yeri tercih ettiğinizi göreceksiniz.

Matematik Özel Ders ile üniversite hayalinizi gerçekleştirin.

Sınavlara hazırlık ve okula takviye özel  matematik dersi veriyoruz. Ümraniye, Ataşehir ve Çekmeköy başta tüm ilçelere Özel Ders…. Matematik dersi eğitim hayatının her evresinde var olan ve eğitim hayatları süresince öğrenciler için belirleyici bir derstir. Gerek ilkokul, ortaokul gerekse lise müfredatında yoğun bir kredi ve konu genişliğine sahip olan Matematik dersi, öğrencinin okul puanını da doğrudan etkilemektedir.
lise matematik özel ders
Üniversite hazırlık matematik özel ders

Planlı çalışma

Üniversite hazırlık Matematik Özel ders almanın en büyük avantajı plan ve program yaparak hedefinize emin adımlarla gitmektir. Bu program saatlik, günlük, aylık ve yıllık şeklinde ayrı ayrı olması gerekir. Programı hazırlarken en büyük yardımcınız olarak en iyi şekle beraber getireceğiz.

Özel Dersin Önemi

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay gözükse de öğrencilerin performanslarını incelediğimizde başarının düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim gördükten sonra bir türlü temel edinemeyen öğrenciler geçmiş eksiklerini bir türlü tamamlayamamaktadırlar. İşte bu noktada özel öğretmen ve özel dersin önemi ortaya çıkmaktadır. Üniversiteye Hazırlık Özel Matematik dersi ile öğrenciler tecrübeli özel öğretmenlerin rehberliğinde birebir ilgi ve tecrübe ile sabitlenen özel teknik ve yöntemler sayesinde  Matematik dersi artık daha kolay ve anlaşılır hale gelecektir.

Hiç Bir Başarı tesadüf değildir

Kendisine büyük hedefler koyan öğrenciler Özel Ders sayesinde istedikleri hedefe ulaşabilirler. Bu alanda netlerinizi yükseltmek ve yüksek puanlar elde etmek istiyorsanız Üniversite hazırlık Matematik özel ders için bizimle iletişime geçin. Unutmayın başarı tesadüf değildir…

AYT Özel Ders Verenler

Bireysel çalışma planı ile sizi en kısa yoldan başarıya ulaştırdığımızı göreceksiniz.

Online Matematik özel ders

Online Matematik özel ders ile Dünyanın neresinde olursanız olun özel ders alarak hedefinize ulaşacaksınız. Ücretsiz Birebir Online Çevrim içi Matematik özel ders bir saatlik deneme dersi için Hemen randevu alınız. Online matematik dersi ile 15 yıllık özel ders tecrübemizi görerek ilk dakikadan itibaren öğrenmeye başladığımızı tam manasıyla hemen hissedeceksiniz.

Online Matematik özel ders nedir?

Bilgisayar, tablet veya telefon üzerinde bulunan program yardımıyla yapılan derstir. Evinizde olması nedeniyle zaman kaybetmeden alacağınız online özel ders en büyük artılarıdır. Bu olay günümüz koşullarında elzem şekilde ortaya çıkmıştır.
Online matematik özel ders
Online matematik özel ders
Online Matematik dersi alarak TYT AYT LGS DGS KPSS gibi sınava hazırlık yada ilkokul – Ortaokul – Lise Matematik dersine takviye olarak ders vermekteyiz. Öğrencilerimizin seviyesine göre anlatarak matematik dersini severek yapmalarını sağlıyoruz. Matematik dersi mantığı kavranmadığında insana zulüm getiren bir ders özelliğine sahiptir. Bu yüzden öğrencilerimize ezberden uzak tutarak mantığını kavratma yolunu seçerek, öğrenirken dersten sevmelerini teşvik ediyoruz. İnsan oğlunun genel karakterinde bulunan “insan bilmediğinden korkar.” ifadesiyle bildikçe korkularını yener ve öz güveni yerine gelerek, daha çok çalışma isteği olacaktır. Daha sonrasında ise öğrenci artık öğrenmeyi öğrendiği için artık dersler maksimum verimle devam edecektir.  Uzaktan Online Matematik özel ders alarak sizde derslerinizi çalışırken en verimli hale dönüştürebilirsiniz. Verimli ders olmazsa sabahtan akşama kadar çalışsanızda; bildikleriniz yine bildikleriniz, bilmedikleriniz yine bilmedikleriniz olarak kalacaktır.

Online Matematik özel ders nasıl ilerler?

 • Derse başlamanın ilk koşulu olarak bilgisayar veya tabletinize programı indirip kurmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Gerekli dokümanları size göndererek daha kolay ders takibi yapmanızı sağlıyoruz.
 • Normal koşullarda bir öğrenci için 90 dakikalı ders yeterli olur. Ancak bu süre öğrenci düzeyine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hangi düzeylerde özel ders veriyoruz?

İlkokul, Ortaokul, Lise takviye dersleri ve LGS, YKS, TYT, AYT Online matematik özel ders vermekteyiz.

Online olarak neler yapıyoruz?

 • Yeni Nesil sorular
 • ÖSYM çıkmış sorular
 • Soru Çözümleri
 • Konu anlatımı
 • Tekrar Notları
 • Motivasyon ve Rehberlik
 • Ders Programı
gibi bir çok konuda yardımcı oluyoruz. Online Matematik özel ders hakkında daha detaylı bilgi için Online Matematik Özel ders adresine bakabilirsiniz.

Bizim Farkımız Ne?

15 yıllık tecrübe ve deneyimimiz sayesinde daima başarıya ulaşıyoruz.  % 100 tam öğrenme modeli ile öğrencilerimizin anlayamadığı yerleri tespit ederek gelişimlerini takip ediyoruz. ilk dakikadan itibaren fark edeceksiniz.
Daha detaylı bilgi için Neden Biz! sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Matematik özel ders ile eksikler nasıl kapanır?

Öğrencilerin öncelikle neyi bilmediğini bilmesi gerekir. Ve yaraya göre merhem uygulanmalıdır. Buda okulda, dershanede yada kursta çoğu zaman mümkün olmaz. Bu problemi en kolay, en ekonomik ve en hızlı şekilde aşmanın yolu olarak özel ders tercih edilmelidir.
Üniversite Sınavına hazırlanıyorsanız, kesinlikle TYT matematik nasıl çalışılır konulu yazımızı okumalısınız.

Sınava Hazırlık Matematik dersi için Dikkat!

Okul serüveni sürecince öğrenciler bu dersi almakla beraber iki kritik eşikten atlarlar. Bunlardan birincisi LGS iken ikincisi de YKS sınavıdır. Yine bu sınavlarda istenilen sonuçların elde edilmesi için Matematik dersinde başarılı olmak şarttır. İstanbul da Başarı da ancak evde birebir matematik özel ders ile doğru yöntem ve doğru tekniklerle eğitim veren özel öğretmen sayesinde mümkündür.

Okula Takviye Özel Matematik Dersi 

Okulda öğrenemediğiniz veya kaçırdığınız dersler yüzünden anlamak zorlaşıyor mu? Hemen okula takviye olarak özel matematik dersi alarak sizde istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Matematik Dersinin Önemi

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay gözükse de öğrencilerin performanslarını incelediğimizde başarının düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim gördükten sonra bir türlü temel edinemeyen öğrenciler geçmiş eksiklerini bir türlü tamamlayamamaktadırlar. İşte bu noktada özel öğretmen ve özel dersin önemi ortaya çıkmaktadır. Özel ders ile öğrenciler tecrübeli özel öğretmenlerin rehberliğinde birebir ilgi ve tecrübe ile sabitlenen özel teknik ve yöntemler sayesinde artık daha kolay ve anlaşılır hale gelecektir.
Hiç Bir Başarı tesadüf değildir
Kendisine büyük hedefler koyan öğrenciler Matematik özel ders veren öğretmen sayesinde istedikleri hedefe ulaşabilirler. Bu alanda netlerinizi yükseltmek ve yüksek puanlar elde etmek istiyorsanız  özel Matematik dersi için bizimle iletişime geçin. Unutmayın başarı tesadüf değildir…

Matematik Başarısı için illa özel ders şart mı ?

Yukarıda saydığımız nedenler Matematik özel ders almaya götürebilir. Ancak yine de özel dersi gereksiz görebiliriz. Maliyetli olduğu hakkında bilgiler edinebiliriz. Ancak olaya şu şekilde bakmak işimizi kolaylaştırır. Birebir matematik özel dersi aldığınız zaman bunun faydalarını gördükten sonra maliyeti gözünüze asla çok görünmez. Çünkü kursta gördüğünüz derslerden alacağınız verim 1 ise birebir özel derste 10’dur. Özel derste sadece size odaklı bir sistemin işleyişi söz konusudur. Verimi elbette yüksek olacaktır. Ayrıca bu zaman açısından da oldukça ekonomiktir. Sadece sizin almak istediğiniz konular işlenir. Ya da eksik olduğunuz yerleri tamamlamanız söz konusudur. Bunun dışında istemediğiniz hiçbir konuyla muhattap olmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca takıldığınız noktayı anında sorma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında bir dersi sadece yapamadığınız sorulara ayırmanızda mümkündür. Yaklaşan bir sınavınız için hazırlık dersi de olabilir. Gördüğünüz gibi ihtiyacınıza göre şekillenen bir sistemden söz ediyoruz. Sizce de matematik özel ders almak şart değil mi?  

Uzaktan Çevrim içi Birebir Online Matematik Dersi

Genelde zamanı olmayan veya mekanı kısıtlı olan (mesela Yurt dışında Üniversite Sınavını hazırlanan öğrenciler) Uzaktan Matematik özel ders alarak bu dezavantajı ortadan kaldırabilirler. Böylece etraflarında bulamayacakları Uzman öğretmenleri evlerinin rahatlığında özel ders alarak eksiklerini kısa zaman içinde kapatırlar. Aldıkları uzaktan özel ders ile sınavlarda başarı oranlarını istedikleri seviyeye ulaştırma imkanına teknoloji sayesinde ulaşabilmektedirler.

Video izleyerek Matematik dersi çalışılır mı?

Video izleyerek ders çalıştığınızda seviyenize göre olmayan kalabalık bir sınıf ortamı gibi olacaktır. Uzaktan Online Mateamatik özel ders ise öğrenci öğretmen karşılıklı konuşarak, öğrencinin eksiklerine yoğunlaşıp en kısa sürede öğrenme olayını gerçekleştirecektir. Online ders sistemi sayesinde bulut teknolojisini kullanarak seviye tespit sınavı ve online test yaparak teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı  sağlayarak teknolojiyi yararlı kullanmayı en iyi şekle getirmeye yarayacaktır. Böylece öğrenmeyi tüm mekanlardan bağımsız, araçlardan faydalanarak etkin hale getirebilirsiniz.

Matematik özel ders – Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Matematik hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Matematik – Ortaokul Matematik – Lise Matematik – Üniversite Matematik ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Hangi durumlarda özel matematik dersi almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Matematik dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız. Veya Matematikte iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Matematik özel ders fiyatları

matematik özel ders ücretleri için bize ulaşarak doğru fiyata ulaşabilirsiniz. Evde özel ders verdiğimiz için tam fiyatlandırmayı ancak özel matematik dersinin verileceği yeri söylediğinde öğrenebilirsiniz.
Özel ders fiyatlarını öğrenmek isterseniz Özel ders fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz
15 yıllık özel ders tecrübemizle özel matematik dersi fiyatları için bizi arayarak en uygun fiyatla evde özel ders alabilirsiniz.
özel matematik dersi
Matematik özel ders

Hangi Özel öğretmenden Matematik özel ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz. Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız  
Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Öncelikle Dinleme, öğrenme daha sonra ise  öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur. özel matematik dersi verenler içerisinde iyi bir seçim yapmak çok önemli hem zaman hemde maddi kayba ve hatta hayallerinizi ertelememek için doğru kişiyi bulmalısınız. 15 yıllık tecrübe ve birikimle bu konuda iddialıyız.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.