Anasayfa / İstanbul / Ümraniye

Ümraniye

İstanbul ili Ümraniye özel ders hizmetini Matematik Fizik Geometri özel ders dilediğiniz yerde vermekteyiz. Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz. Sınıf veya okul ortamında dikkatiniz dağılabilir, Ancak Evinizde bu olmaması için önerilerimizle birlikte ders yaptığımızda öğrenme çok daha az zaman harcayarak gerçekleşecektir.

Böylece Okula yardımcı veya Sınava hazırlık için alacağınız dersle %100 başarı elde edeceksiniz. Daha önceden öğrenemediğiniz ders içerisinde kullanmanız gereken her şeyi ezberleterek değil mantığını kavrayarak öğreneceksiniz. Ümraniye ilçesinde Özel Matematik, Fizik ve Geometri Dersi alarak sizde dersin ilk dakikalarından itibaren veremi hissedeceksiniz. 

özel ders ümraniye
Ümraniye özel ders

Ümraniye ilçesinde Neden Özel ders verilir.Net

15 yıllık tecrübemizle İstanbul ili Ümraniye özel ders vererek 100’lerce öğrencimi derslerinde başarılı hale getirdim. Siz neden başarmayasınız. EĞER BİR KİŞİ BİR ŞEYİ YAPABİLİYORSA, İSTEYEN HERKES DE YAPABİLİR Ancak bu doğru kaynak, doğru öğretmen ve doğru zaman üçgeni içerisinde gerçekleşebilir.

Tabi aklınıza şu soru gelebilir: “ Neden özel ders kurslara gitsek olmaz mı?”. Elbette kurslara da gitmek mümkündür. Ancak birebir özel ders faydası göremeyeceğiniz açıktır. Kurslarda oluşturulan sınıf sistemi hocanın ilgisinin size yoğunlaşmasını azaltacaktır. Yani hocanın ilgisini paylaşmak zorundasınız. Bunun yanında bildiğiniz konuları tekrar dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu da size vakit kaybı yaşatacaktır.

Takıldığınız yerleri sorma şansınız olabilir ancak bu da kısa süreli bir anlatım olacaktır. Gideceğiniz kurslarda sizi muhakkak bir yere taşıyacaktır. Ancak yaşayacağınız zaman kaybı göz ardı edilemez. Ayrıca konuları öğrenmek için ekstra emek vereceğiniz açıktır. Bu olumsuz durumlara bakıldığında ilerlemeniz de oldukça yavaşlayacaktır. Hızlı bir sonuç beklentisi içinde olabilirsiniz. Yavaş ilerlediğinizi görmek motivasyonunuzu azaltabilir. Zirveye çıkmak için bu motivasyon kaybı olumsuz bir durumdur. Matematik konusunda yapacağınız her şey için en doğru kararı vermek zorundasınız. Çünkü matematik her alanda insanın karşısına çıkacak ve gerekli olacak önemli bir derstir. Diğer derslerle mukayese edilemeyecek kadar belirleyici bir rolü vardır. 

Ümraniye özel ders verenler

ümraniye özel ders
Ümraniye matematik özel ders

Ozeldersverilir.net ekibi olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde çalışan uzman öğretmenlerden oluşan kadromuzla Ümraniye matematik özel ders hizmeti veriyoruz. Ümraniye ilçesinde bulunan öğrencilere kaliteli eğitim vererek öğrencilerin başarıları arttırıyoruz. Öğrencilerimize danışman hizmeti de vererek daha sağlam adımlarla atarak derslerindeki başarıları arttırmaktadır.  Hem okula takviye hemde LGS – TYT – AYT – DGS – KPSS Sınavlara hazırlıkta özel ders veriyoruz. Ayrıca Yazılı sınavlarınıza da yardımcı oluyoruz.

Ümraniye Birebir Ders Veren Öğretmenlerimiz

Ümraniye de özel ders veren öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha önce den öğrenemediği eksiklerini bularak akademik başarılarını baltalayan ve sınıf ortamında hazırbulunuşluklarının tam olmasını sağlayarak okuldaki derslerini daha iyi anlamalarını ve böylece dersi sevmelerini sağlıyor. Öğrenciler dersi sevmeye başladığı an başarı elde etmek kesinleşiyor.

Matematik konusunda iyi bir başlangıç yapabilmek adına öncelikle önyargılarınıza bir son vermelisiniz. Matematik konusunda en iyi kararı siz deneyimleyerek vermelisiniz. Herkesin kolay bulduğu konuda zorlanabilirsiniz. Ya da herkesin zorlandığı bir konuyu rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tabi herkesin matematik bilgisi de oldukça farklıdır. Tüm bunlar dikkate alındığında “ matematik çok zor bir ders” cümlesinin aşırı genellenmiş bir cümle olduğunu açıkça görebilirsiniz. Bu genellenmiş cümlelerdir. Size ait değildir. Matematik konusunda gerekli planları yapıp bunu özel ders alarak desteklediğinizde daha net fark edebileceksiniz.

Matematik zor değildir. Zor olan bu önyargıları kırarak sadece yapabileceğinize odaklanmaktır. Elbette tek başınıza değil iyi bir hoca eşliğinde bunu götürmeniz gereklidir. Matematik işlem gerektiren anlatım isteyen bir derstir. Tek başınıza halledeceğinizi düşünmeniz hayal olacaktır. Nitekim yapamadığınız sorular ve anlamadığınız konular çoğaldıkça bu ders için bir destek almanın gerekliliğine inanacaksınız. Fazla vakit kaybetmeden matematik yönünde oluşturacağınız motivasyonu iyi bir şekilde yönlendirmeniz gerekir. Bunun için iyi bir hocaya olan ihtiyaç kaçınılmazdır. 

Ümraniye İlkokul Birebir Ders

kaynarca özel ders
Ümraniye özel ders

Ümraniye deki İlkokul öğrencilerine Özel Ders vererek dersi sevmelerini ve böylece bundan sonrada ön yargısız olarak derste başarılı olabileceklerini gösteriyoruz. Dersleri basitleştirerek derslerin aslında bir çocuk oyuncağı olduğunu görüyorlar.  Bursluluk ve Darüşşafaka gibi sınavlara hazırlık dersleri vererek hayata bir adım önde başlamalarına destek oluyoruz.

Ümraniye Ortaokul Birebir Ders

Ümraniye özel ders veren öğretmenlerimiz hem okul derslerine takviye hemde LGS sınavına hazırlık için Özel Ders veriyorlar. LGS sınavına ne kadar önce hazırlık yapmaya başlanırsa o kadar da başarılı olma oranı artacaktır. Ümraniye özel ders ortaokul 5,6,7, ve 8. sınıf kişiye özel programlarla bireysel başarıyı en üst düzeye taşıyoruz.

Ümraniye Lise Özel Ders

Ümraniye de lise öğrencilerine Birebir ders veren eğitmenlerimizin amacı kalıcı bilgiye ulaşarak başarı elde etmektir. lise 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilere verdiğimiz derslerle girecekleri TYT ve AYT sınavına hazırlık yaptırmak. YKS, TYT ve AYT sınavına hazırlık dersleriyle istediğiniz üniversite ve bölümü kazanmanın en hızlı yoluyla başarıya ulaşmak için hemen bize ulaşın.   Lise Matematik ve Fizik özel ders Ümraniye ilçesinde hizmetimizden yararlana bilirsiniz

Ümraniye Geometri Özel Ders Verenler

Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Geometri hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Geometrik şekillerle – Ortaokul Geometrik şekillerle – Lise Geometri – Üniversite Geometri ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Ümraniye ilçesinde Hangi durumlarda Özel Geometri öğretmeninden Ders almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Geometri dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız. Veya Geometride iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Alternatifler Neler?

Bu durumda arayacağınız ve alternatif olacak; Dershane, Kurs , Özel Geometri öğretmeni gibi alternatifler var. tabi bunların arasında bir seçim yapacaksınız.

Ümraniye’de özel ders Bulmanın En kolay ve Güvenilir Yolu Nedir?

En iyi araştırma yolu tabi ki arama motorlarına yazacağınız doğru kelimeler olacaktır.

 Geometri özel ders

Özel Geometri dersi

özel  Geometri dersi

özel Geometri öğretmeni

İstanbul Geometri özel ders

özel Geometri ders Ankara

Geometri dersi verenler

gibi kelimelerle araya bilirsiniz. Hatta oturduğunuz yere göre olacak şekilde:

Ümraniye matematik özel ders

Geometri özel dersi Anadolu yakası

Kadıköy Geometri özel ders

Ümraniye özel ders

İstanbul da Geometri dersi verenler

 

Hangi Özel öğretmenden Özel Ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz. Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız

 

Ümraniye matematik özel ders

Matematik dersi eğitim hayatının her evresinde var olan ve eğitim hayatları süresince öğrenciler için belirleyici bir derstir. Gerek ilkokul, ortaokul gerekse lise müfredatında yoğun bir kredi ve konu genişliğine sahip olan Matematik dersi, öğrencinin okul puanını da doğrudan etkilemektedir. 

Matematik herkesin kabul ettiği gibi öğrenci başarısı için belirleyici bir derstir. Hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun başını da ağrıyabilmektedir. Bu yüzden aileler için matematik önemli üzerinde durulacak bir durumdur. Birçok veli matematik konusunda yaşanan sorunu önemli sayar. Diğer dersler kötü olsa bile matematik kötü olmamalıdır. Matematik kötü olduğunda sanki bir kırmızı alarm verilmektedir. Bu kadar önem verilmesine karşın öğrenciler matematik konusunda istenen başarıyı sağlamayabilir. Bunun böyle olmasında pek çok faktör etkilidir. Ancak bu faktörlerden ziyade şu an elimizde bulunan sonuç daha önemlidir.

Eğer matematiğinizin sıfır olduğunu düşünüyorsanız ümitsizliğe kapılmayın. Bunun elinizde olmayan birçok nedeni olabilir. Ancak hiç matematik bilginiz olmasa bile durum o kadar vahim değildir. Hiç kimse doğarken matematik bilerek doğmamıştır. Her şey için bir süreç gereklidir. Matematik öğrenmek için de bir süreç gereklidir. Ancak bu süreci tek başınıza götürmek yerine alanında iyi bir hocanın kılavuzluğunda daha iyi başarılar yakalayabilirsiniz. Ümraniye matematik özel ders alarak sizde başarabilirsiniz.

Ümraniye özel ders ile Sınava Hazırlık

Okul serüveni sürecince öğrenciler bu dersi almakla beraber iki kritik eşikten atlarlar. Bunlardan birincisi LGS iken ikincisi de YKS sınavıdır. Yine bu sınavlarda istenilen sonuçların elde edilmesi için Matematik dersinde başarılı olmak şarttır. Başarı da ancak Ümraniye özel ders ile doğru yöntem ve doğru tekniklerle eğitim veren özel öğretmen sayesinde mümkündür.

Özel Dersin Önemi

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay gözükse de öğrencilerin performanslarını incelediğimizde başarının düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim gördükten sonra bir türlü temel edinemeyen öğrenciler geçmiş eksiklerini bir türlü tamamlayamamaktadırlar. İşte bu noktada özel öğretmen ve özel dersin önemi ortaya çıkmaktadır. Ümraniye matematik özel ders ile öğrenciler tecrübeli özel öğretmenlerin rehberliğinde birebir ilgi ve tecrübe ile sabitlenen özel teknik ve yöntemler sayesinde  Matematik dersi artık daha kolay ve anlaşılır hale gelecektir.

Hiç Bir Başarı tesadüf değildir

Kendisine büyük hedefler koyan öğrenciler Özel Ders sayesinde istedikleri hedefe ulaşabilirler. Bu alanda netlerinizi yükseltmek ve yüksek puanlar elde etmek istiyorsanız Ümraniye Matematik özel ders için bizimle iletişime geçin. Unutmayın başarı tesadüf değildir…

Öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

 

Ümraniye Matematik özel ters te 15 Yıllık tecrübemizle ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vererek başarıya en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Ümraniye Fizik Özel Ders

Fizik insanların ön yargıyla yaklaştığı ve çekindiği derslerin ilk başında yer alır. Ümraniye ilçesindeki Sizlerin ön yargılarını ortadan kaldırarak başarıya ulaştırmak için evinizde fizik özel ders veriyoruz. Fizik dersimizin ilk dakikasından itibaren öğrettiğini görecek ve dersi sevmeye başlayacaksınız.

Ümraniye Özel Matematik Dersi 

Tüm bunları düşünerek matematik için özel ders arayışına çıkabilirsiniz. Bu konuda detaylı bir araştırma yapmadan yola çıkmayın. Matematik özel dersi veren kişi sayısı oldukça fazladır. Araştırma yapmadan yola çıkarsanız. Bu kişiler içinden doğru tercihi yapamayabilirsiniz. Tabi ki bu konuda size tavsiyelerimiz var. Öncelikle seçeceğiniz hocanın matematik bölümü mezunu olduğundan emin olun. Zira bu alanda ders veren mimarlık, mühendislik mezunu arkadaşların sayısı oldukça fazladır. Bu konudan emin olduktan sonra mezuniyet puanı ve hangi üniversiteden mezun olduğu bilgilerine de bakabilirsiniz. Bunu yapmak hocanızın matematik konusunda hakimiyetini ölçmek açısından faydalıdır.

İşinin ehli olan kişilerle yola çıkmak yolda kalmamanız için önemli bir husustur. Tüm bu şartları sağladıktan sonra sıradaki konu fiyat konusudur. Düşük fiyatlarla ders veren bir hocadan ders almak mantıklı değildir. Fiyat konusunda dudak uçuklatan fiyatlara da itibar etmemek gereklidir. Makul bir fiyat tercih edilebilir. Makul fiyatın bir tık üstündeki fiyatlarda hocanın çok tercih edildiği bilgisini verebilmektedir. Bu yüzden buna dikkat etmeniz önemlidir. Matematik adına istediğiniz Ümraniye matematik özel ders konusunda Ümraniye özel ders bir telefon kadar uzağınızdadır. İletişim kurmak için bu numaradan 0 505 322 11 77 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uzman öğretmen Ahmet Narin

Tel 0505 322 11 77

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

sancaktepe özel ders

Sancaktepe

Sancaktepe özel ders verenler İstanbul Sancaktepe ilçesinde Matematik Fizik Geometri Özel ders veren öğretmenlerimizle muhakkak …