Anasayfa / Blog / Özel Ders

Özel Ders

Özel ders için araştırma yaparken yalnız değilsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.

Sizin Hızınızda

Sınıfta birçok öğretmen, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre öğretmeyi zor bulur ve çocuğunuz kavramı anlamadığında bile hareket etmeye devam etmelidir. Eğitmeniniz çocuğunuzun hızına göre hareket edecek ve netleşene kadar materyali anlamak için çocuğunuzla birlikte çalışacaktır.

Üniversiteye Hazırlık Özel Ders
özel ders

Zamanında ve Erişilebilir

İster Online isterseniz evinize gelerek derslerimizi vermekteyiz.

Eğitmeninizle evinizin rahatlığında tanışın. Eğitmeninizin, nerede olursanız olun sanal çalışma odalarımızdan birinde çocuğunuzla buluşması için bir zaman ayarlayacağız.

Çocuğunuzun Başarısını Arttırın

Amacımız, çocuğunuzun materyale hakim olmasını ve ev ödevlerini, kısa sınavları ve önemli testleri tamamlamaya hazır olmasını sağlamaktır. Aynı derecede önemli olarak, çocuğunuzun yaşam boyu öğrenme sevgisini teşvik etmek için bilgilerini sahiplenmesine yardımcı olacağız.

Kişiye özel ders planı oluşturmakla ilgileniyor musunuz? Bize Ulaşın

Sevgili Veliler

Bu sayfaya bakıyorsanız, muhtemelen çocuğunuzu Özel Ders Verilir’in Matematik programıyla tanıştırmak veya çocuğunuzun Matematik yöntemini öğrenmesine yardımcı olmak için seçenekleri araştırıyorsunuzdur. Yalnız olmadığınızı bilin. Birçok ebeveyn ve evde eğitim gören öğrencilerine sınıfta mevcut olanın ötesinde yardımcı olmak ve desteklemek için çeşitli seçeneklere bakıyor.

Birçok genç öğrenci ve hatta yetişkin, temel matematik kavramlarını sinir bozucu, kafa karıştırıcı veya sadece zor olduğunu düşünüyor. Çocuğunuz Okul derslerinden Matematiğinin veya başka bir matematik müfredatının hızına ayak uydurmakta zorlanıyorsa, yeni materyallerde uzmanlaşmak çok zor görünebilir. Diğer derslerden farklı olarak, matematik öğrenmek farklıdır çünkü yeni kavramlar önceden öğrenilen materyaller üzerine inşa edilir. Bu nedenle, erkenden geride kalmak, lise ve üniversitede yolda tekrar eden sorunlara yol açabilecek büyük veya küçük boşluklara yol açabilir.

Nitelikli ve sevecen öğretmenlerimiz, çocuğunuza matematik öğrenme ve sınıf dışı destek konusunda yardımcı olma konusunda en çok aranan eğitim profesyonellerinden bazılarıdır. Matematik özel dersimiz, 3 temel alana odaklanarak çocuğunuzu ömür boyu eğitim başarısına hazırlar. İlk olarak, bilgideki boşlukları doldurmaya ve sayı duyusunda güçlü bir temel oluşturmaya odaklanıyoruz. İkinci olarak, çocuğunuzun yeni kavramlarda ustalaşmasına yardımcı oluyoruz. Üçüncüsü, ileri düzeydeki öğrencilere zenginleştirme veya dağınık öğrenenlere telafi çalışması sağlamaya çalışıyoruz.

Amacımız, çocuğunuzun materyale hakim olmasını ve ev ödevlerini, sınavlara ve önemli testleri tamamlamaya hazırlanmasını sağlamaktır. Sonuç olarak, deneyimli bir Matematik öğretmeniyle çalışmak, çocuğunuzun matematiksel kavramlarda ustalık kazanmasına, kendine güvenmesine ve kişisel başarı duygusu kazanmasına yardımcı olacaktır.

Sizi özel derslerimiz ve online çevrimiçi programlarımız ve çocuğunuzun başarılı olmasına nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyorum.

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

47 soruda verimli ders çalışma teknikleri

47 Soruda Verimli Ders Çalışma Teknikleri

Verimli ders çalışma teknikleri için oluşturduğumuz soruların yanıtları evet ise doğru ve verimli ders çalışıyorsunuz …