Anasayfa / S.S.S.

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular:

1. Özel dersler nerede yapılır?

Özel derslerimiz, genellikle özel dersi alan öğrencinin evinde yapılır. İstenildiği takdirde velinin iş yerinde de yapılabilmektedir.  Ayrıca üniversite öğrencileri ile üniversitelerinin çalışma salonlarında ve üniversite civarında ders yapmaya uygun cafe ortamlarında da ders yapılabilmektedir. Kısacası bu konuda belirleyici özel dersi alan kişinin yapacağı tercih olmaktadır.

2. Özel Dersler kaç saat sürmektedir?

Matematik özel dersleri ilköğretim seviyesi için en az 1,5 (90 dk) veya 2 saatlik (120 dk) seanslar biçiminde yapılmaktadır. En fazla ise 3 saat (180 dk)yapılmaktadır.

Lise ve üniversite seviyesindeki matematik özel derslerinde ise 2 saatlik (120 dk) seanslar biçiminde yapılmaktadır. En fazla ise 3 saat (180 dk)yapılmaktadır.

3. Özel ders ücretinin ödeme şekli nasıldır?

Her dersin ücreti, özel dersin bitiminde dersi veren hocaya nakit şekilde ödenmektedir.  Ancak aynı hafta birden çok ders yapılacaksa haftalık ödeme yapılabilir. başka bir ödeme şekli yoktur.

4. Özel ders ücretleriniz nedir?

En Sık Sorulan Sorular arasında ulun bu soru için en güzel yanıt:

Özel ders ücretleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin ilköğretim matematik özel ders ücreti ile üniversite matematik özel ders ücretleri arasında ücret farkları olmaktadır. Bu nedenle ücret konusunda telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz 0505 322 11 77 Ahmet Narin

5. Özel derse gelen öğretmen eğitim koçluğu hizmeti sunmakta mıdır?

Özel derse gelen öğretmenlerimiz, özel ders vermenin yanında öğrenciye daha başarılı olmasını sağlama amaçlı eğitim koçluğu da yapmaktadır. Burada kastettiğimiz eğitim koçluğu nasıl ders çalışması gerektiği konusunda yönlendirmeler ve çalışma programı oluşturma, ödev takibi, tercih rehberliği ve meslek seçimi gibi konulardan oluşmaktadır.

6. Hangi Derslerden Özel Ders alabilirim?

Matematik özel ders, Fizik özel ders, Kimya özel ders, Geometri özel ders, Türkçe özel ders, Arapça özel ders, İngilizce özel ders, Biyoloji özel ders, Fen bilgisi özel ders, Resim özel ders, Müzik özel ders gibi geniş bir yelpazede evinizde özel ders imkanı sunuyoruz.

7. Hangi Düzeylerde Özel Ders Veriyoruz?

  • ilkokul Bursluluk,  Darüşşafaka gibi sınavlara hazırlık ve okula takviye
  • Ortaokul LGS sınavlara hazırlık ve okula takviye
  • Lise YKS – TYT – AYT sınavlara hazırlık ve okula takviye
  • KPSS – ALES sınavlarına hazırlık

8. İstanbul’un her semtine eve derse geliyor musunuz?

İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasında hemen hemen tüm semtlere eve özel derse gitmekteyiz.

Anadolu yakasında Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş semtlerine derse gidilmektedir.

Avrupa yakasında ise Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde özel derse gidilmektedir.

Saygılarımızla,

Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular Özel Ders XYZ ekibi