Anasayfa / Neden biz

Neden biz

Çoğu zaman çocuğunuzun okul serüvenindeki başarısızlık sizi şaşırta bilmektedir. Başarısızlık sebepleri:

  • Endişe
  • Kendine güven
  • Motivasyon eksikliği
  • Öğretmenin frekansı ile uyuşmama
  • Dersi sevmeme

gibi bir çok nedeni olabilir.

15 yıllık özel ders deneyimimizle Ozeldersverilir.net olarak yüzlerce öğrencimizi hedeflerine ulaştırdık. Bazı öğrencilerimizin yorumlarına Referanslar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

En üst düzeyde profesyonellik, bilgi, sabır şefkat ve titizlikle öğretme gayreti içindeyiz. Öğrenciyi tanımak adına onu anlamak için öğrenci gibi onu dinleyerek, problemlerini anladıktan sonra doğru reçete ile başarıya ulaştırıyoruz.

Ebeveyn olarak kaygılarınız anlıyoruz. Çocukların güven, benlik duygusu ve motivasyonunu geliştirmek için çok çalışıyoruz ve en üst düzey başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çocuğunuzun yaşamında kalıcı bir fark yaratmak, öğrenme tutkularını beslemek için elimizden gelen her şeyi yapmaya söz veriyoruz. Özel Ders Verilir ile her zaman emin ellerdesiniz.

Misyonumuz

Özel Ders Verilir’in amacı, öğrencilere profesyonel öğretmenler sağlayarak akademik potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmaktır. Bir öğretmen bir öğrencinin akademik başarı, endişeleri, motivasyon ve derse ilgisi dahil birçok yönünü etkilediğini anlıyoruz. Özel ders vermek büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle, mesleğini çok ciddiye alan öğretmenlerle halka hizmet etmeye kararlıyız.

Ahmet NARİN

Ücretsiz danışmanlık için bugün bizi arayın!

0505 322 11 77