Anasayfa / Blog / Öğrenciden özel ders almak

Öğrenciden özel ders almak

özel ders verenler
özel ders

Öğrenciden özel ders almak her ne kadar ekonomik görülse de ekonomik değildir. Öğrenci özel ders vermek için olan tecrübesi yeterli olmamaktadır. Her ne kadar öğrenci psikolojisini bildiğini zannetse de  aslında en fazla kendisini bilebilir. Etrafında olup biten diğer öğrencilerin durumlarını dışarıdan izleme not etme gibi bir yeteneği yoktur.

Uzman Öğretmenden mi? – Öğrenciden mi?

Öğretmenliğin getirdiği Pedagojik formasyon bilgisi gibi bir eğitim almadığı için öğrenciye sadece kendi anladığı gibi anlatmayı yapabilir.  Öğrenci eksiklerini tam olarak göremeyen ve göremediği için de öğrencinin eksiklerini de kapatamayacaktır.

Hangi Özel öğretmenden veya Öğrenciden Özel Ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz.

Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız

Özel Ders Verilir.Net olarak

Matematik özel ders hizmetimizi dilediğiniz yerde vermekteyiz. Arzu ederseniz daha önceki size en yakın düzeydeki öğrenciden özel ders yorumlarımı öğrenebilirsiniz.

Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sınıf veya okul ortamında dikkatiniz dağılabilir, Ancak Evinizde bu olmaması için önerilerimizle birlikte ders yaptığımızda öğrenme çok daha az zaman harcayarak gerçekleşecektir. Böylece Okula yardımcı veya Sınava hazırlık için alacağınız dersle %100 başarı elde edeceksiniz.

Daha önceden öğrenemediğiniz ders içerisinde kullanmanız gereken her şeyi ezberleterek değil mantığını kavrayarak öğreneceksiniz.

İlk dersin ilk dakikalarından itibaren veremi hissedeceksiniz.

Öğrenciden Özel Ders Ücretleri

Öğrencilerden özel ders ücretleri değişiklik göstermektedir. Genelde üniversite ve çevresinde varlık gösterirler, bu yüzden daha ucuz ders verirler ancak paranızın karşılığını alma istiyorsanız muhakkak Uzman öğretmenden özel ders almalısınız.

Neden Özel Ders Verilir.Net

15 yıllık tecrübemle 100’lerce öğrencimi derslerinde başarılı hale getirdim. Siz neden başarmayasınız.

EĞER BİR KİŞİ BİR ŞEYİ YAPABİLİYORSA, İSTEYEN HERKES DE YAPABİLİR

Ancak bu doğru kaynak, doğru öğretmen ve doğru zaman üçgeni içerisinde gerçekleşebilir. Öğrenciden Özel Ders alınmaması gerektiğini açıkladığımıza göre hemen Bilgi ve Randevu için 0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

TYT çalışmaya ne zaman başlanmalı

TYT’ye çalışmaya ne zaman başlanmalı? sorusu ne zaman sorduğunuza göre biraz değişiklik gösterir. Ancak kanaatimiz …