Anasayfa / REHBERLİK / özel ders ile % 100 Başarı

özel ders ile % 100 Başarı

% 100 Başarı İçin özel ders

özel derste öğrencilerimizin öğrenemediği konu yada soruları birebir ilgilenerek ve takip ettiğimiz için her zaman özel ders ile % 100 başarı elde ediyoruz.

Hedeflerinizi Yükseltin

Hedefleriniz ne kadar yüksek ise o kadar yüksek alma ihtimaliniz olur. Çünkü başarmak için çalışmak gerekir. Hedefiniz sizi başarı ve çalışmak için motive edecektir. Hedefinizi adım adım yaklaşmak için muhakkak saatlik, günlük, aylık hatta senelik planınızı yapın. Böylece tertip ve düzenli şekilde istediğiniz hedefe yaklaşacaksınız.

Öğrencimiz ile birlikte her öğrencinin kendisiyle kişiye özel olarak düzenlediğimiz için özel ders ile başarıya daha hızlı şekilde ulaşıyoruz.

Neden Başarısız oluruz?

Genelde öğrenciler başarısız olduklarında daha çok çalışsalar da başarıyı elde edememektedir. Bunun nedeni öğrencinin hazırbulunuşluğunuzun (anlatılacak dersin için minimum bilmesi gerekenler) olmaması. böyle olunca da maalesef ne yaparsa yapsın başarı bir türlü gelmemekte ve daha kötüsü çalış samda yapamıyorum diyerek öz güven eksikliği baş göstermektedir. Başarıya olan inanç çok önemlidir. Aslında başarıya inanmayan insan hiç bir zaman ulaşamayacaktır. Tabi bu inanç desteksiz olmamalı. Mesela dua etmek iyi bir şey ancak çalışmadan sadece dua etmek başarıyı tek başına yetmeyecektir. düzenli tertipli ve doğru öğretmenle doğru şekilde hazırlanılırsa başarıyı elde etmek çok daha ucuz ve zahmeti az olacaktır.

Peki Ne Yapabiliriz?

Dershane veya Özel okul gibi kurumlara gittiğinizde maalesef bu eksiklerinizi yine kapatamazsınız. Çünkü kişiye özgü anlatım sınıf içinde mümkün değildir. Ancak ÖzelDersVerilir.net öğretmenleri olarak öğrencilerimi ile birebir ilgilenerek onların en kısa zamanda öz güvenlerini ve başarılarını en iyi şekle dönüştürüyoruz.

özel ders ile başarı elde etmek hem daha az zaman ve hem de para harcamak isteyenlerin tercih ettiği en iyi yoldur. Sizde bunu denemek için hemen ücretsiz deneme derslerimizden faydalanarak öğrenmeye hızlı şekilde başlayabilirsiniz.

 

Uzman öğretmen Ahmet Narin 

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

lgs2020

LGS 2020 YILI SINAVLA ÖĞRENCİ ALACAK ORTAÖĞRETİM KURUMLARINA İLİŞKİN MERKEZÎ SINAV BAŞVURU VE UYGULAMALARI

LGS 2020 ile ilgili tüm soruları Mili eğitim bakanımın Ziya SELÇUK açıklığa kavuşturdu. 2020 Yılı …

Bir cevap yazın