Anasayfa / Blog / Online özel ders – %100 Başarı
Matematik Özel Ders

Online özel ders – %100 Başarı

Online Özel Ders ile zamandan ve mekandan bağımsız olarak ders alabilirsiniz. Özellikle çalışan insanların işini kolaylaştıran online ders ile hedefinize kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Online matematik dersi vererek matematik dersinin korkulu rüya yerine sevilen ders olmasını sağlıyoruz.

Online Matematik özel ders

Online Matematik dersi alarak TYT – AYT – LGS gibi sınava hazırlık yada ilkokul – Ortaokul – Lise Matematik dersine takviye olarak ders vermekteyiz. Öğrencilerimizin seviyesine göre anlatarak matematik dersini severek yapmalarını sağlıyoruz. Matematik dersi mantığı kavranmadığında insana zulüm getiren bir ders özelliğine sahiptir. Bu yüzden öğrencilerimize ezberden uzak tutarak mantığını kavratma yolunu seçerek, öğrenirken dersten sevmelerini teşvik ediyoruz. İnsan oğlunun genel karakterinde bulunan “insan bilmediğinden korkar.” ifadesiyle bildikçe korkularını yener ve öz güveni yerine gelerek, daha çok çalışma isteği olacaktır. Daha sonrasında ise öğrenci artık öğrenmeyi öğrendiği için artık dersler maksimum verimle devam edecektir.  Uzaktan Online özel ders alarak sizde derslerinizi çalışırken en verimli hale dönüştürebilirsiniz. Verimli ders olmazsa sabahtan akşama kadar çalışsanızda; bildikleriniz yine bildikleriniz, bilmedikleriniz yine bilmedikleriniz olarak kalacaktır.

uzaktan matematik özel ders
Online Matematik özel ders

 

Uzaktan Birebir Online Özel Ders

Genelde zamanı olmayan veya mekanı kısıtlı olan (mesela Yurt dışında Üniversite Sınavını hazırlanan öğrenciler) Uzaktan özel ders alarak bu dezavantajı ortadan kaldırabilirler. Böylece etraflarında bulamayacakları Uzman öğretmenleri evlerinin rahatlığında özel ders alarak eksiklerini kısa zaman içinde kapatırlar. Böylece aldıkları uzaktan özel ders ile sınavlarda başarı oranlarını istedikleri seviyeye ulaştırma imkanına teknoloji sayesinde ulaşabilmektedirler.

Video izleyerek ders çalışılır mı?

Video izleyerek ders çalıştığınızda seviyenize göre olmayan kalabalık bir sınıf ortamı gibi olacaktır. Uzaktan Online özel ders ise öğrenci öğretmen karşılıklı konuşarak, öğrencinin eksiklerine yoğunlaşıp en kısa sürede öğrenme olayını gerçekleştirecektir.

Online ders sistemi sayesinde bulut teknolojisini kullanarak seviye tespit sınavı ve online test yaparak teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı  sağlayarak teknolojiyi yararlı kullanmayı en iyi şekle getirmeye yarayacaktır. Böylece öğrenmeyi tüm mekanlar ve araçlardan faydalanarak etkin hale getirebilirsiniz.

15 yıllık özel ders tecrübemizi uzaktan özel ders ile devam ettirerek siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet vermekten onur duyarız.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

 

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

Özel Ders İlan

özel ders ilanları

Makalede Neler Var? Uzman Öğretmenden mi? – Öğrenciden mi?Özel Ders ilanları için Bütçeniz Nedir?Ucuza Ders …

Bir cevap yazın