Anasayfa / Blog / Lise Matematik özel ders %100 Tam öğrenme ile Başaracaksınız

Lise Matematik özel ders %100 Tam öğrenme ile Başaracaksınız

Lise matematik özel ders alarak sizde matematik dersinizde ki başarıyı arttırın. Üniversiteye bir adım daha yaklaşmak amacı ile lise 1-2-3. sınıflarda anlattığımız konuları Üniversite sınavını düşünerek daha kapsamlı olarak incelemekteyiz.

Lise özel ders

İstanbul içerisindeki ilçelere Lise 1-2-3-4. sınıf Matematik Özel Ders hizmeti veriyoruz. Sizde Özel Ders ile Başarınızı Garantileyin. Lise öğrenim çağının en önemli basamaklarından biridir. Lise öğrenimini iyi bir şekilde tamamlayan öğrenciler üniversite hayatında çok daha güzel bölüm ve üniversite seçimi yaparak hayatlarının mesleğini seçmiş olacaklar. Bu yüzden lise yıllarının tümünde üniversite sınavı düşüncesi ile ders çalışmak ve diğer adayların bir adım önünde yarışa başlamak çok önemlidir.

9. Sınıf – Lise 1 Matematik Özel Ders

Lise Matematik özel ders ile sizde başarabilirsiniz. Evde özel ders vererek öğrencilerimizin Başarılarını Garanti altına alıyoruz.

9. sınıf matematik dersi genelde öğrencilerin korkulu rüyası haline geliyor. Özellikle lise ortamına uyum sürecinde öğrenciler problem yaşamaktalar. Bunun sebeplerine bakıldığında ise genelde yeni okul, yeni sınıf ve yeni öğretmen olmasıdır. En önemli sebebi ise temel eksikliği bulunan bireylerin ortaokuldaki durumunun fark edilememesi oluyor. Öğrencileri geçirmek zorunda olan öğretmenler kötü öğrencilere bile yüksek notlar vererek matematik bilgisini bir balon gibi içi boş duruma getirmektedir. Özel okulda bu durum daha fazla yaşanmaktadır. Maddi kaygı sebebiyle öğrencilere verilen fazla fazla notlar aslında ileri ki yaşamlarını etkilemektedir.

“Bilmediğini bilmek en büyük erdemdir.”

Bu bilinç üzere olamayan öğrenciler şişirilmiş notlardan sonra lisede yapamadığını görünce çok büyük bir hayal kırıklığı ile birlikte öz güven eksikliği çekmeye başlarlar.

Neden 9. Sınıf – Lise 1 Matematik özel ders almalıyız?

Saydığımız sebepler başarısızlığın sebepleri idi. Bu problemleri nasıl aşabiliriz?

Öz güven aşılanmalı

Öncelikle öğrencinin öz güveninin yerine gelmesi ve yapabileceğini görmesi gerekir. Öz güven yerine gelmezse bir kısır döngü oluşur. Yapamadığı için sevemez, sevmez ise yapamaz.

Matematik Öğretmenini Sevmeli

Matematik dersinde her öğretmenin dediği gibi “Yapabilene kolay.” Hakikaten de böyledir. Çünkü yapabilen insan yaptığı işi sever ve dahada yapmak ister.

Matematik Özel Ders ile Öğrenciler Matematik sorularını yapmayı öğrendiğinde sanki çekirdek yer gibi sonu gelmeden bitirmeyecek hale gelirler. Anlama kapasiteleri artarak istenilen başarıya hızlı adımlarla ulaşırlar.

10. Sınıf – Lise 2 Matematik özel ders

Lise 2 Matematik konularına bakıldığında artık yavaş yavaş zorlaşmaya başlayan ve basit işlemlerden biraz daha karmaşık olaylara başlıyor. Temel eksikliği bulunan öğrencilerin artık kopma noktasına gelmesi an meselesi olan bir yere geliniyor. Başarı istiyorsanız 10. sınıf  Matematik özel ders alarak büyük bir avantajla üniversite hazırlık anlamında da yardımcı olacağımızı unutmayın.

1. ÜNİTE KONULARI
1 Sıralama ve Seçme 26 saat
2 Basit Olayların Olasılıkları 12 saat
2. ÜNİTE KONULARI
3 Fonksiyon Kavramı ve Gösterimi 18 saat
4 İki Fonksiyonun Bileşkesi ve Bir Fonksiyonun Tersi 24 saat
3. ÜNİTE KONULARI
5 Polinom Kavramı ve Polinomlarla İşlemler 12 saat
6 Polinomların Çarpanlara Ayrılması 18 saat
4. ÜNİTE KONULARI
7 İkinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler 36 saat
5. ÜNİTE KONULARI
8 Çokgenler 6 saat
9 Dörtgenler ve Özellikleri 10 saat
10 Özel Dörtgenler 34 saat
6. ÜNİTE KONULARI
11 Katı Cisimler 20 saat

 

9. sınıf matematik özel ders verenler
Lise Matematik özel ders Verenler

Matematik özel ders hizmetimizi evde veya dilediğiniz yerde vermekteyiz.

Evinizde zaman kaybetmeden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sınıf veya okul ortamında dikkatiniz dağılabilir, Ancak Evinizde bu olmaması için önerilerimizle birlikte ders yaptığımızda öğrenme çok daha az zaman harcayarak gerçekleşecektir. Böylece Okula yardımcı veya Sınava hazırlık için alacağınız dersle %100 başarı elde edeceksiniz.

Daha önceden öğrenemediğiniz ders içerisinde kullanmanız gereken her şeyi ezberleterek değil mantığını kavrayarak öğreneceksiniz.

İlk dersin ilk dakikalarından itibaren veremi hissedeceksiniz.

Neden Lise Matematik özel ders için Özel Ders Verilir.Net

15 yıllık tecrübemle 100’lerce öğrencimi derslerinde başarılı hale getirdim. Siz neden başarmayasınız.

EĞER BİR KİŞİ BİR ŞEYİ YAPABİLİYORSA, İSTEYEN HERKES DE YAPABİLİR

Ancak bu doğru kaynak, doğru öğretmen ve doğru zaman üçgeni içerisinde gerçekleşebilir.

Lise 1-2-3-4 Matematik özel ders Verdiğimiz İlçeler

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı…

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde Matematik – Fizik – Geometri – Kimya – Biyoloji – Türkçe özel ders vermekteyiz.

Uzman Öğretmen Ahmet NARİN

Tel: 0505 322 11 77

 

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

TYT çalışmaya ne zaman başlanmalı

TYT’ye çalışmaya ne zaman başlanmalı? sorusu ne zaman sorduğunuza göre biraz değişiklik gösterir. Ancak kanaatimiz …