Anasayfa / Blog / Online Matematik özel ders
Matematik Özel Ders

Online Matematik özel ders

Online Matematik özel ders ile Dünyanın neresinde olursanız olun özel ders alarak hedefinize ulaşacaksınız. Ücretsiz deneme için Hemen randavu alınız. Online matematik dersi ile 15 yıllık özel ders tecrübemizi görerek ilk dakikadan itibaren öğrenmeye başlayacaksınız.

Online Matematik özel ders nedir?

Bilgisayar yada tablet üzerinde bulunan program yardımıyla yapılan derstir. Evinizde olması, zaman kaybetmeden alacağınız online özel ders en büyük artısıdır. Günümüz koşullarında elzem şekilde ortaya çıkmıştır.

Online matematik özel ders
Online matematik özel ders

Online Matematik dersi alarak TYT – AYT – LGS gibi sınava hazırlık yada ilkokul – Ortaokul – Lise Matematik dersine takviye olarak ders vermekteyiz. Öğrencilerimizin seviyesine göre anlatarak matematik dersini severek yapmalarını sağlıyoruz. Matematik dersi mantığı kavranmadığında insana zulüm getiren bir ders özelliğine sahiptir. Bu yüzden öğrencilerimize ezberden uzak tutarak mantığını kavratma yolunu seçerek, öğrenirken dersten sevmelerini teşvik ediyoruz. İnsan oğlunun genel karakterinde bulunan “insan bilmediğinden korkar.” ifadesiyle bildikçe korkularını yener ve öz güveni yerine gelerek, daha çok çalışma isteği olacaktır. Daha sonrasında ise öğrenci artık öğrenmeyi öğrendiği için artık dersler maksimum verimle devam edecektir.  Uzaktan Online özel ders alarak sizde derslerinizi çalışırken en verimli hale dönüştürebilirsiniz. Verimli ders olmazsa sabahtan akşama kadar çalışsanızda; bildikleriniz yine bildikleriniz, bilmedikleriniz yine bilmedikleriniz olarak kalacaktır.

Online özel ders nasıl ilerler?

  • Derse başlamanın ilk koşulu olarak bilgisayar veya tabletinize programı indirip kurmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Gerekli dokümanları size göndererek daha kolay ders takibi yapmanızı sağlıyoruz.
  • Normal koşullarda bir öğrenci için 90 dakikalı ders yeterli olur. Ancak bu süre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hangi düzeylerde özel ders veriyoruz?

İlkokul, Ortaokul, Lise takviye dersleri ve LGS, YKS, TYT, AYT Online matematik özel ders vermekteyiz.

Online olrak neler yapıyoruz?

  • Yeni Nesil sorular
  • ÖSYM çıkmış sorular
  • Soru Çözümleri
  • Konu anlatımı
  • Tekrar Notları
  • Motivasyon ve Rehberlik
  • Ders Programı

gibi bir çok konuda yardımcı oluyoruz.

Bizim Farkımız Ne?

15 yıllık tecrübe ve deneyimimiz sayesinde daima başarıya ulaşıyoruz.  % 100 tam öğrenme modeli ile öğrencilerimizin anlayamadığı yerleri tespit ederek gelişimlerini takip ediyoruz. ilk dakikadan itibaren fark edeceksiniz.

Uzaktan Birebir Online Matematik Dersi

Genelde zamanı olmayan veya mekanı kısıtlı olan (mesela Yurt dışında Üniversite Sınavını hazırlanan öğrenciler) Uzaktan özel ders alarak bu dezavantajı ortadan kaldırabilirler. Böylece etraflarında bulamayacakları Uzman öğretmenleri evlerinin rahatlığında özel ders alarak eksiklerini kısa zaman içinde kapatırlar. Böylece aldıkları uzaktan özel ders ile sınavlarda başarı oranlarını istedikleri seviyeye ulaştırma imkanına teknoloji sayesinde ulaşabilmektedirler.

Video izleyerek ders çalışılır mı?

Video izleyerek ders çalıştığınızda seviyenize göre olmayan kalabalık bir sınıf ortamı gibi olacaktır. Uzaktan Online özel ders ise öğrenci öğretmen karşılıklı konuşarak, öğrencinin eksiklerine yoğunlaşıp en kısa sürede öğrenme olayını gerçekleştirecektir.

Online ders sistemi sayesinde bulut teknolojisini kullanarak seviye tespit sınavı ve online test yaparak teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı  sağlayarak teknolojiyi yararlı kullanmayı en iyi şekle getirmeye yarayacaktır. Böylece öğrenmeyi tüm mekanlar ve araçlardan faydalanarak etkin hale getirebilirsiniz.

15 yıllık özel ders tecrübemizi uzaktan özel ders ile devam ettirerek siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet vermekten onur duyarız.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

tyt ayt matematik nasıl fullenir

2020 AYT TYT matematik nasıl fullenir – çalışılır – hızlı çözülür – nereden başlamalıyım – çalışma programı

Bu makalemizde en çok sorulan sorular olun;  TYT Matematik nasıl fullenir? TYT Matematik nasıl çalışılır?  …

Bir cevap yazın