İlçeler
Anasayfa / özel ders / Matematik özel ders Evinizde veya Online
Matematik Özel Ders

Matematik özel ders Evinizde veya Online

Matematik özel ders

5

Oğluma 3 aydır ders vermekte. Durumumuz da gözle görülür bir yükselme oldu .Şuan 7 nci sınıftayız çok memnunuz seneye de ders almaya devam edeceğiz ve iyi bir yer tutturacagız inşallah.

User Rating: 4.92 ( 82 votes)

Evde veya Online Matematik özel ders verenler olarak sınavlara hazırlık ve okula takviye özel ders veriyoruz. Peki Neden Evde Matematik dersi verenler den ders almalıyız. İstanbul ilinde Ümraniye, Ataşehir ve Çekmeköy başta tüm ilçelere evde Özel Ders veriyoruz.

Matematik dersi eğitim hayatının her evresinde var olan ve eğitim hayatları süresince öğrenciler için belirleyici bir derstir. Gerek ilkokul, ortaokul gerekse lise müfredatında yoğun bir kredi ve konu genişliğine sahip olan Matematik dersi, öğrencinin okul puanını da doğrudan etkilemektedir.

İstanbul Matematik özel ders

Özel Birebir Matematik Dersi verenler den alarak verimi en üst düzeyde tutmanın en kolay yoludur. Genelde Sıfır matematik diye nitelendirilen “Ben hiç bir şey bilmiyorum” diyen insanların da başarılı olabileceklerini öğrenmesi gerekiyor. Tabi bunlar için önemli bazı noktalar var. Birinci ve en önemli nokta istek yani ben ben bu dersi başarmaya istekliyim.

İkincisi ise yol yani nereden ve nasıl ders alacağınız. tabi bir sürü alternatif var ancak avantaj ve dezavantajlarını göz önüne alarak düşünmek gerekir. Bunlar Dershane – Etüt merkezi veya Özel ders almak olacaktır. Dershane meselesine bakıldığında sınıf mevcudu ve etrafınızdaki insanların seviyesi sizi ders çalışmak için kamçılayacak kuvvet olarak bakıldığında etkisiz kalır. Çünkü siz yoğun olarak talep etmedikçe sizin ders anlamanız pek mümkün olmayacak, konuyu tam anlasanız dahi soruları çözme düzeyiniz için istenilen noktaya gelmek çok meşakkatli veya imkansız hale bürünecektir.

Evde Matematik Özel ders verenler den aldığınızda ise anlatma yeteneği mükemmel bir Uzman öğretmen olduğunda çorap söküğü gibi konuları anladığınızı göreceksiniz. Soruları sanki çekirdek çitler gibi çözmeden bırakamayacak ve başarıya ulaşmayı sanki otobanda 200 le giden araba gibi çok yakında ulaşacağınızı hissedeceksiniz.

Online Matematik özel ders

Online Matematik özel ders ile Dünyanın neresinde olursanız olun özel ders alarak hedefinize ulaşacaksınız. Ücretsiz deneme için Hemen randavu alınız. Online matematik dersi ile 15 yıllık özel ders tecrübemizi görerek ilk dakikadan itibaren öğrenmeye başlayacaksınız.

Online Matematik özel ders nedir?

Bilgisayar yada tablet üzerinde bulunan program yardımıyla yapılan derstir. Evinizde olması, zaman kaybetmeden alacağınız online özel ders en büyük artısıdır. Günümüz koşullarında elzem şekilde ortaya çıkmıştır.

Online matematik özel ders
Online matematik özel ders

Online Matematik dersi alarak TYT – AYT – LGS gibi sınava hazırlık yada ilkokul – Ortaokul – Lise Matematik dersine takviye olarak ders vermekteyiz. Öğrencilerimizin seviyesine göre anlatarak matematik dersini severek yapmalarını sağlıyoruz. Matematik dersi mantığı kavranmadığında insana zulüm getiren bir ders özelliğine sahiptir. Bu yüzden öğrencilerimize ezberden uzak tutarak mantığını kavratma yolunu seçerek, öğrenirken dersten sevmelerini teşvik ediyoruz. İnsan oğlunun genel karakterinde bulunan “insan bilmediğinden korkar.” ifadesiyle bildikçe korkularını yener ve öz güveni yerine gelerek, daha çok çalışma isteği olacaktır. Daha sonrasında ise öğrenci artık öğrenmeyi öğrendiği için artık dersler maksimum verimle devam edecektir.  Uzaktan Online özel ders alarak sizde derslerinizi çalışırken en verimli hale dönüştürebilirsiniz. Verimli ders olmazsa sabahtan akşama kadar çalışsanızda; bildikleriniz yine bildikleriniz, bilmedikleriniz yine bilmedikleriniz olarak kalacaktır.

Online özel ders nasıl ilerler?

 • Derse başlamanın ilk koşulu olarak bilgisayar veya tabletinize programı indirip kurmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Gerekli dokümanları size göndererek daha kolay ders takibi yapmanızı sağlıyoruz.
 • Normal koşullarda bir öğrenci için 90 dakikalı ders yeterli olur. Ancak bu süre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hangi düzeylerde özel ders veriyoruz?

İlkokul, Ortaokul, Lise takviye dersleri ve LGS, YKS, TYT, AYT Online matematik özel ders vermekteyiz.

Online olarak neler yapıyoruz?

 • Yeni Nesil sorular
 • ÖSYM çıkmış sorular
 • Soru Çözümleri
 • Konu anlatımı
 • Tekrar Notları
 • Motivasyon ve Rehberlik
 • Ders Programı

gibi bir çok konuda yardımcı oluyoruz.

Bizim Farkımız Ne?

15 yıllık tecrübe ve deneyimimiz sayesinde daima başarıya ulaşıyoruz.  % 100 tam öğrenme modeli ile öğrencilerimizin anlayamadığı yerleri tespit ederek gelişimlerini takip ediyoruz. ilk dakikadan itibaren fark edeceksiniz.

Matematik özel ders ile eksikler nasıl kapanır?

Öğrencilerin öncelikle neyi bilmediğini bilmesi gerekir. Ve yaraya göre merhem uygulanmalıdır. Buda okulda, dershanede yada kursta çoğu zaman mümkün olmaz. Bu problemi en kolay, en ekonomik ve en hızlı şekilde aşmanın yolu olarak özel ders tercih edilmelidir.

Peki ama hangi özel matematik dersi öğretmeni?

Özel Öğretmen çok fazla bulunabilmekte hatta işi çok abartarak mimar, mühendis veya başka meslek grubuna ait kişiler özel ders vermektedir. Buda güvensizlik duygusunun oluşmasına sebep olur. Alanında uzman bir öğretmen seçmek en akıllacası olacaktır. Matematik Özel Ders Verenler içerisinde iyi bir seçim yapmak çok önemli hem zaman hemde maddi kayba ve hatta hayallerinizi ertelememek için doğru kişiyi bulmalısınız. 15 yıllık tecrübe ve birikimle bu konuda iddialıyız.

Matematik dersi verenler

Okul serüveni sürecince öğrenciler bu dersi almakla beraber iki kritik eşikten atlarlar. Bunlardan birincisi LGS iken ikincisi de YKS sınavıdır. Yine bu sınavlarda istenilen sonuçların elde edilmesi için Matematik dersinde başarılı olmak şarttır. İstanbul da Başarı da ancak evde birebir matematik özel ders ile doğru yöntem ve doğru tekniklerle eğitim veren özel öğretmen sayesinde mümkündür.

Okula Takviye Matematik Dersi Verenler

Okulda öğrenemediğiniz veya kaçırdığınız dersler yüzünden anlamak zorlaşıyor mu? Hemen okula takviye olarak özel matematik dersi alarak sizde istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Matematik özel ders ve önemi

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında kolay gözükse de öğrencilerin performanslarını incelediğimizde başarının düşük olduğunu gözlemlemekteyiz. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim gördükten sonra bir türlü temel edinemeyen öğrenciler geçmiş eksiklerini bir türlü tamamlayamamaktadırlar.

İşte bu noktada özel öğretmen ve özel dersin önemi ortaya çıkmaktadır. Özel ders ile öğrenciler tecrübeli özel öğretmenlerin rehberliğinde birebir ilgi ve tecrübe ile sabitlenen özel teknik ve yöntemler sayesinde  Matematik dersi verenler sayesinde artık daha kolay ve anlaşılır hale gelecektir.

Hiç Bir Başarı tesadüf değildir

Kendisine büyük hedefler koyan öğrenciler Matematik özel ders verenler sayesinde istedikleri hedefe ulaşabilirler. Bu alanda netlerinizi yükseltmek ve yüksek puanlar elde etmek istiyorsanız  özel Matematik dersi için bizimle iletişime geçin. Unutmayın başarı tesadüf değildir…

Peki ama hangi Aritmetik öğretmeni?

Özel Öğretmen çok fazla bulunabilmekte hatta işi çok abartarak mimar, mühendis veya başka meslek grubuna ait kişiler özel ders vermektedir. Buda güvensizlik duygusunun oluşmasına sebep olur. Alanında uzman bir öğretmen seçmek en akıllacası olacaktır.

Matematik için illa özel ders şart mı ?

Yukarda saydığımız nedenler Matematik özel ders almaya götürebilir. Ancak yine de özel dersi gereksiz görebiliriz. Maliyetli olduğu hakkında bilgiler edinebiliriz. Ancak olaya şu şekilde bakmak işimizi kolaylaştırır. Birebir matematik özel dersi aldığınız zaman bunun faydalarını gördükten sonra maliyeti gözünüze asla çok görünmez. Çünkü kursta gördüğünüz derslerden alacağınız verim 1 ise birebir özel derste 10’dur. Özel derste sadece size odaklı bir sistemin işleyişinden söz ediyoruz.

Verimi elbette yüksek olacaktır. Ayrıca bu zaman açısından da oldukça ekonomiktir. Sadece sizin almak istediğiniz konular işlenir. Ya da eksik olduğunuz yerleri tamamlamanız söz konusudur. Bunun dışında istemediğiniz hiçbir konuyla muhattap olmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca takıldığınız noktayı anında sorma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında bir dersi sadece yapamadığınız sorulara ayırmanızda mümkündür. Yaklaşan bir sınavınız için hazırlık dersi de olabilir. Gördüğünüz gibi ihtiyacınıza göre şekillenen bir sistemden söz ediyoruz. Sizce de matematik özel ders almak şart değil mi?

 

Uzaktan Birebir Online Matematik Dersi

Genelde zamanı olmayan veya mekanı kısıtlı olan (mesela Yurt dışında Üniversite Sınavını hazırlanan öğrenciler) Uzaktan özel ders alarak bu dezavantajı ortadan kaldırabilirler. Böylece etraflarında bulamayacakları Uzman öğretmenleri evlerinin rahatlığında özel ders alarak eksiklerini kısa zaman içinde kapatırlar. Böylece aldıkları uzaktan özel ders ile sınavlarda başarı oranlarını istedikleri seviyeye ulaştırma imkanına teknoloji sayesinde ulaşabilmektedirler.

Video izleyerek ders çalışılır mı?

Video izleyerek ders çalıştığınızda seviyenize göre olmayan kalabalık bir sınıf ortamı gibi olacaktır. Uzaktan Online özel ders ise öğrenci öğretmen karşılıklı konuşarak, öğrencinin eksiklerine yoğunlaşıp en kısa sürede öğrenme olayını gerçekleştirecektir.

Online ders sistemi sayesinde bulut teknolojisini kullanarak seviye tespit sınavı ve online test yaparak teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı  sağlayarak teknolojiyi yararlı kullanmayı en iyi şekle getirmeye yarayacaktır. Böylece öğrenmeyi tüm mekanlar ve araçlardan faydalanarak etkin hale getirebilirsiniz.

Özel Matematik Dersi

Matematik Temel eksikliğiniz varsa bile Uzman Öğretmen Ahmet Hocadan Özel Ders alarak başarınızı garantileyin.

Matematik özel ders – Neden İhtiyaç duyuyoruz?

Matematik hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkmaktadır. İlkokul Matematik – Ortaokul Matematik – Lise Matematik – Üniversite Matematik ve hatta iş bulacağınız zaman bile gereke biliyor.

Hangi durumlarda özel matematik dersi almalıyız?

Tabi düzeyiniz çok kötü olabilir(yani temeliniz). Bazende Matematik dersinden hiç iyi not alamadınız. Ancak artık kesinlikle Matematik yapmanız ve başarılı olmanız gerekiyor. Başaramazsanız hayallerinize ulaşamayacaksınız. Veya Matematikte iyisiniz ancak Mükemmel olmak istiyorsunuz.

Matematik özel ders fiyatları

matematik özel ders ücretleri için bize ulaşarak doğru fiyata ulaşabilirsiniz. Evde özel ders verdiğimiz için tam fiyatlandırmayı ancak özel matematik dersinin verileceği yeri söylediğinde öğrenebilirsiniz.

özel matematik dersi fiyatları

15 yıllık özel ders tecrübemizle özel matematik dersi fiyatları için bizi arayarak en uygun fiyatla evde özel ders alabilirsiniz.

Matematik özel ders için Alternatifler Neler?

Bu durumda arayacağınız ve alternatif olacak; Dershane, Kurs , Özel Matematik öğretmeni gibi alternatifler var. tabi bunların arasında bir seçim yapacaksınız.

Özel Matematik Öğretmeni Bulmanın En kolay ve Güvenilir Yolu Nedir?

En iyi araştırma yolu tabi ki arama motorlarına yazacağınız doğru kelimeler olacaktır.

özel matematik dersi

özel  matematik dersi verenler

özel matematik öğretmeni

İstanbul özel ders

matematik dersi verenler

gibi kelimelerle araya bilirsiniz. Hatta oturduğunuz yere göre olacak şekilde:

Ataşehir özel ders

Kadıköy özel matematik dersi

İstanbul da matematik dersi verenler

Neden Matematik özel ders

Neden matematik korkulu rüya oluyor ve özel ders ile bu korku nasıl düzeltilir.

Ülkemizde sözel mantık ve konularda sınavlarda olan başarı genel itibari ile her birey neredeyse yapmakta ancak konu sınav olunca, bu başarı bir yere kadar sizi taşıyabilmektedir. Ancak Matematik denilince bireylerin çoğu maalesef matematik gibi derslerde başarılı olamadıkları için sınavlarda ön sıraları alamamaktadır.

Peki Başarısızlığın Sebepleri Neler?

 • Temel eksikliği
 • Derse olan ön yargı
 • Sınıf ortamındaki sosyal baskı
 • Kalabalık ortamda dikkat dağınıklığı

1-Temel eksikliği

Temel eksikliği dediğimizde aslında içinde yaşadığımız an pek farkına varamıyoruz. Ancak bu eksikliklerin acısını ileri ki  sınıflarda çok kötü şekilde hissediyoruz. Buda telafisi çok zor sonuçlar doğurabiliyor. Mümkün olan en kısa sürede bu eksikliklerin tespit ve telafisinin yapılması şart. Bunun en kolay yolu da  birebir ders almaktan geçiyor. Dershane, Özel Okul yada Kurs gibi kurumlarda bu eksiklerinizin sadece küçük bir kısmını yaparken Özel Ders ile çok daha hızlı bir şekilde kapandığını göreceksiniz.

2-Derse Olan Ön Yargı

Bu durumun en önemli objeleri öğretmen ve öğrencidir. Ya öğretmen dersi öğrenciye sevdirememiştir yada öğrenci sevmemiştir daha sonra ise başarısızlığı kabulleniş öylesine güçlü bir psikolojik etkidir ki bazen başarısızlığın önündeki tüm engeller kalksa da kişi başarısız olacağına inandığı için engelin kalkmış olduğunu fark edemez.

Bizim derslerimizde ise öğrenci çözebildiğini gördüğü anda gerekli öz güveni gelecek ve başaracağına inanarak başarıya koşar adımlarla gidecektir.

3-Sınıf ortamındaki sosyal baskı

Neden Matematik Öğrenciler için korku rüyadır ve Birebir özel ders ile nasıl düzelir. Aşağılanma duygusu içinde doğru bildiğini bile saklama huyudur. Öz  güven eksikliğinin çok fazla olduğu durumlarda ortaya çıkar. Öğrenci belkide ömür boyunca bu korkusunu yenemeyebilir. Bu yüzden önce dersi sevdirmeli ve derse karşı olan tutum ve  öz güven eksikliğinin bir an önce giderilmesi şarttır. Bizde Matematik dersi vererek, öğrencilerin dersi sevdirme ve öz güven kazandırmanın en kısa yoludur.

4-Kalabalık ortamda dikkat dağınıklığı

Dikkat dağınıklığı kavramı son yıllarda çokça duyduğumuz kavramlar içerisine girdi. Genelde çok hissedilmese de bir çok bireyde farklı düzeylerde görülmektedir. Sınıf ortamındaki bireylerin dikkati tam olarak derse vermeleri çoğu zaman yapamadıkları arasındadır. Ancak Matematik özel ders alırken bu problem kolayca aşılır.

 

Hangi Özel öğretmenden Matematik özel ders almalı?

Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Bütçenizin elverdiği öğretmenleri bulmalı ve  bulduğunuz öğretmenleri ilk olarak telefonda görüşerek tecrübesini tartabilirsiniz. Mümkünse ilk olarak bir deneme dersi talep edin böylece size uygun olarak ders verdiğinizden emin olabilirsiniz. Hata yapma oranınızı en aza indirmiş olursunuz. Bizimle iletişime geçerek ilk dakikadan itibaren tecrübe ve birikimimizin ne denli iyi olduğunun farkına varacaksınız  

Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Öncelikle Dinleme, öğrenme daha sonra ise  öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur.

Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirme ile daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

özel matematik dersi verenler içerisinde iyi bir seçim yapmak çok önemli hem zaman hemde maddi kayba ve hatta hayallerinizi ertelememek için doğru kişiyi bulmalısınız. 15 yıllık tecrübe ve birikimle bu konuda iddialıyız.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin

0505 322 11 77

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

evde birebir özel ders

Birebir özel ders – Tam öğrenme Modeli Yaparak Öğrenin

Birebir özel ders almadan önce bilmeniz gereken şey iyi bir öğretmeni bulmaktır. İyi bir öğretmenle …