Anasayfa / Bizden Haberler / Kadıköy Resim Özel Ders
Matematik Özel Ders

Kadıköy Resim Özel Ders

Kadıköy Resim Özel Ders

Kadıköy resim özel ders veriyoruz.

Resim, heykel, seramik yada grafik, iç mimarlık, tekstil gibi tasarım branşlarının kısaca bir şeyler şekillendirmenin temelinde kağıt, kalem, göz ve beynin ahengini sağlamak yatar. Bu ahengi sağlamaksa yetenekten ziyade eğitimin ve birikimin doğru yorumlanmasıdır.

Gelişim hızını ve kalıcı bilgiyi kolaylaştıran bir diğer konu ise atölye ortamında yani işin mutfağında olmaktır. Yaratıcı zekayı, iyi gören gözleri ve el becerisini geliştirmenin en kaliteli yoluysa işin atölyesinde birebir ilgidir.

Özel kara-kalem resim dersi

Resim dediğimiz iki boyutlu görsel sanat formla ve çizgiyle başlar. Ve çizgiyi en güzel kavradığımız materyal kalemdir. Kalem ve kağıtla bir şaheser yaratmak mümkün olduğu gibi yağlı boya, sulu boya, duvar resmi hatta bi mimari çizimin yada heykelin eskizini, desenini çizerken bile ilk başvurduğumuz materyal kara-kalemdir. Bu sebepten görsel sanatlar içerisinde hangi branşta ilerlemek isterseniz isteyin temelinde kara-kalem eğitiminin bir ihtiyaç olduğunu fark edeceksiniz. Tanıdığımız bütün büyük ressamlar bütün büyük tasarımcılar aynı zamanda birer desen ustasıdır.

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

online ders

Online özel ders – %100 Başarı

Makalede Neler Var? Online Matematik özel dersUzaktan Birebir Online Özel DersVideo izleyerek ders çalışılır mı? …

Bir cevap yazın