Anasayfa / Bizden Haberler / Kadıköy Resim Özel Ders

Kadıköy Resim Özel Ders

Kadıköy Resim Özel Ders

Kadıköy resim özel ders veriyoruz.

Resim, heykel, seramik yada grafik, iç mimarlık, tekstil gibi tasarım branşlarının kısaca bir şeyler şekillendirmenin temelinde kağıt, kalem, göz ve beynin ahengini sağlamak yatar. Bu ahengi sağlamaksa yetenekten ziyade eğitimin ve birikimin doğru yorumlanmasıdır.

Gelişim hızını ve kalıcı bilgiyi kolaylaştıran bir diğer konu ise atölye ortamında yani işin mutfağında olmaktır. Yaratıcı zekayı, iyi gören gözleri ve el becerisini geliştirmenin en kaliteli yoluysa işin atölyesinde birebir ilgidir.

Özel kara-kalem resim dersi

Resim dediğimiz iki boyutlu görsel sanat formla ve çizgiyle başlar. Ve çizgiyi en güzel kavradığımız materyal kalemdir. Kalem ve kağıtla bir şaheser yaratmak mümkün olduğu gibi yağlı boya, sulu boya, duvar resmi hatta bi mimari çizimin yada heykelin eskizini, desenini çizerken bile ilk başvurduğumuz materyal kara-kalemdir. Bu sebepten görsel sanatlar içerisinde hangi branşta ilerlemek isterseniz isteyin temelinde kara-kalem eğitiminin bir ihtiyaç olduğunu fark edeceksiniz. Tanıdığımız bütün büyük ressamlar bütün büyük tasarımcılar aynı zamanda birer desen ustasıdır.

Hakkında ahmet narin

ilginizi çekebilir

Ataşehir Özel Matematik Dersi

Ataşehir Özel Matematik Dersi

Ataşehir Matematik Özel Ders Ataşehir Özel Matematik Dersi veriyoruz. Matematik dersi eğitim hayatının her evresinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir