Anasayfa / İstanbul / Anadolu Yakası / Kurtköy özel ders

Kurtköy özel ders

Kurtköy Özel Ders

matematik özel ders verenlerİstanbul Kurtköy ilçesinde bulunan öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri Özel Ders vererek öğrencilerin mutlaka başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Öğrencimizden sadece ödevlerini yapmaları beklentisi içerisindeyiz. Bunu yaptıkları sürece %100 başarılıyı elde ediyoruz.

Kişiye özel şekilde çalışma planı yaparak en kısa sürede istenilen hedefe ulaşıyoruz.

Kurtköy Özel Matematik Dersi

Matematik dersi ülkemiz genelinde yapılamayan ders olarak bilinir. Bilinenin aksine yapılabileceğini güzel ve anlaşılır şekilde öğretiyoruz. Kurtköy de Özel Ders ile matematik dersiyle aranızı düzeltiyoruz.

Sınavlara hazırlanırken yapmanız gereken en önemli şey netlerinizin fazla olmasıdır. Ülkemizde sınavlarda ki ortalama sonuçlara bakıldığında;

  • 2019 yılı LGS sınavında öğrencilerin doğru cevap sayısı ortalamasının en yüksek olduğu alt test Türkçe 11.75, en düşük olduğu alt test ise Matematik 5.09 olarak gerçekleşti. On soru bulunan alt testler arasında öğrencilerin doğru cevap sayısı ortalamasının en yüksek olduğu alt test T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 6.88, en düşük olduğu alt test Yabancı Dildir ise 4.65 olarak gerçekleşti.
  • 2019 yılı TYT Sınavında Türkçe 40 soruda 14,673 ortalama, sosyal bilimler 20 soruda 6,687 ortalama, Temel Matematik 40 soruda 5,672 ortalama, fen bilimleri 20 soruda ortalama 2,243 oldu.
  • 2019 yılı AYT Sınavında Türk dili ve edebiyatı 24 soruda 4,985 ortalama, tarih-1 10 soruda 2,035 ortalama, coğrafya-1 6 soruda 2,184 ortalama, tarih-2 11 soruda 1,982 ortalama, coğrafya-2 11 soruda 2,397 ortalama, felsefe grubu testinde 12 soruda 2,477 ortalama, din kültürü ve ahlak bilgisi veya ek felsefe grubu testinde 6 soruda ortalama 1,070, Matematik 40 soruda ortalama 4,775, fizik 14 soruda 1,034 ortalama, kimya 13 soruda 0,963 ortalama, biyoloji 13 soruda ortalama 1,298 oldu.

Bu sonuçlara bakarak öğrencilerin başarısını garantilemek ve sınavda istediği yere yerleşmek için Kurtköy ilçesinde özel ders alması şart.

Okul derslerindeki başarısız olun öğrenciler öğretmeni, okulu ve hatta dersi sevmediklerinden kendilerini başarıya kapatırlar. Bunun sebebi ise artık başarıya olun inancının yerle bir olmasıdır. Okulda standart bir öğrenim görenler derste ki minimum bilmesi gereken temel kavramları maalesef öğrenemediklerinden dersi can kulağıyla dinleseler dahi anlayamazlar. Bu sebeple de bir kısır döngüyü girerler: Sevmediği için yapamaz, Yapmadığı için sevemez.

Şu veya bu şekilde oluşan Temel eksikliği taşınması mümkün olmayan öğrencilerin ayağında bir pranga gibidir. Ne kadar istese de istesin maalesef derse bir türlü vakıf olamaz.

Kurtköy Matematik Özel Ders ile Başarı Nasıl gelir?

Bir işi, bir dersi, bir testi bir soruyu, bir konuyu sevmek için öncelikle yapabilmek gerekir. Yapabilen insan yaptığı işten tat alarak yaptığından zevkle yapar. öylece yaptıkça yapası çözdükçe çözesi gelir. Tamda bu noktada Kurtköy ilçesinde Matematik özel ders alarak sizde Başarınızı Garantileye bilirsiniz. Dersin ilk dakikasından itibaren anlamaya anladıkça da dersi sevmeye başlayacaksınız. Dersi anlayınca da okulda dinlediğiniz dersleri de anlamaya başlayacaksınız. Böylece ilerleme hızınızı arttırarak Zirveye ulaşacaksınız.

İstanbul ilçelerinde Özel Ders almak için hemen sizde bize ulaşın. Daha önce bizden ders almış kişilerin yorumlarını görmek için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Öğretmen Ahmet Narin 

05053221177

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

özel ders çekmeköy

Çekmeköy

İstanbul Çekmeköy ilçesindeki başarılı olmak isteyen öğrencilere Matematik Fizik ve Geometri özel ders veriyoruz. Öğrencilerin …