Anasayfa / Blog / özel ders verenler

özel ders verenler

Sınavlara Hazırlık ve Okula Takviye Matematik özel ders verenler den ders almak için doğru yerdesiniz. 15 yıllık tecrübemizle birçok öğrencimizi çok güzel okullara yerleştirdik. Sizde bunlardan biri olabilirsiniz. Sınavlara Hazırlık ve Okula Takviye birebir özel ders veren öğretmenlerimizle ilk dakikadan itibaren ilerleme kaydediyoruz.

Birebir Ders Verdiğimiz Düzeyler

İlkokul Ders özel Ders Verenler

İlkokul düzeyinde olan öğrencilere yönelik olarak hem okula takviye hemde sınavlara hazırlık veriyoruz. Böylece Sınav ve Okul derslerindeki başarıyı arttırıyoruz.

İlkokul Sınavlara Hazırlık:

Darüşşafaka ve Bursluluk gibi sınavlara hazırladığımız öğrencilerimiz başarıya en kısa zaman dilimi içinde hazırlanarak başarıyı garantiliyor.

Ortaokul özel ders verenler

Ortaokul için özel ders verenler olarak öğrencilerimize okula takviye ve Sınavlara hazırlık hizmeti veriyoruz.

Ortaokul Sınavlara Hazırlık:

LGS sınavına hazırlık ile tam doğru yapma hedefine ulaşmaya çalışıyoruz. Matematik, Fen, Türkçe, Sosyal gibi derslerden alabileceğiniz birebir ders hizmetiyle başarıyı yakalamak çok kolay.

Birebir Lise Dersleri:

Lise düzeyinde Matematik, Fizik, Geometri, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Edebiyat gibi derslerde birebir öğretmenlerimizden ders alabilirsiniz. Yazılı sınavları, lise takviye, YKS, TYT, AYT gibi düzeylerde Birebir ders alarak sizde başarınızı arttırın.

Lise Sınavlara Hazırlık:

İyi bir üniversitenin iyi bir bölümünü kazanmak için öncelikle hedef seçilmeli ve bu hedefe ulaşmak için canla başla çalışılması gerekir. Ancak bazen bu çalışma yetmiyor. Bu yüzden Verimli çalışma gerekiyor. Bunun en koluy yolu ise özel ders veren öğretmen den geçiyor.

Matematik özel ders verenler

Birebir Matematik özel ders verenler den alarak verimi en üst düzeyde tutmanın en kolay yoludur. Genelde Sıfır matematik diye nitelendirilen “Ben hiç bir şey bilmiyorum” diyen insanların da başarılı olabileceklerini öğrenmesi gerekiyor. Tabi bunlar için önemli bazı noktalar var.

Matematik başarısına inanç

Birinci ve en önemli nokta istek yani “ben bu dersi başarmaya istekliyim.” sözünün kalben söylenmesi gerekir. çünkü inanmak başarmanın yarısıdır.

Hangi yol? ( Dershane, Kurs, Birebir Ders )

İkincisi ise yol yani nereden ve nasıl ders alacağınız. tabi bir sürü alternatif var ancak avantaj ve dezavantajlarını göz önüne alarak düşünmek gerekir. Bunlar Dershane – Etüt merkezi veya Birebir ders almak olacaktır.

Dersane – Kurs – özel ders verenler

Dershane meselesine bakıldığında sınıf mevcudu ve etrafınızdaki insanların seviyesi sizi ders çalışmak için kamçılayacak kuvvet olarak bakıldığında etkisiz kalır. Çünkü siz yoğun olarak talep etmedikçe sizin ders anlamanız pek mümkün olmayacak, konuyu tam anlasanız dahi soruları çözme düzeyiniz için istenilen noktaya gelmek çok meşakkatli veya imkansız hale bürünecektir.

Matematik özel ders verenler

Birebir Matematik dersi aldığınızda ise anlatma yeteneği mükemmel bir Uzman öğretmen olduğunda çorap söküğü gibi konuları anladığınızı göreceksiniz. Soruları sanki çekirdek çitler gibi çözmeden bırakamayacak ve başarıya ulaşacağınızı hissedeceksiniz. Çünkü başarıya olan inancınız yerine gelecek. Böylece öz güveniniz artacak ve başarılı olmanın ilk adımını atmış olacaksınız.

Eksikler nasıl kapanır?

Öğrencilerin öncelikle neyi bilmediğini bilmesi gerekir. Ve yaraya göre merhem uygulanmalıdır. Buda okulda, dershanede yada kursta çoğu zaman mümkün olmaz. Bu problemi en kolay, en ekonomik ve en hızlı şekilde aşmanın yolu olarak Birebir ders tercih edilmelidir.

Peki ama hangi Matematik özel ders veren öğretmen?

Özel Öğretmen çok fazla bulunabilmekte hatta işi çok abartarak mimar, mühendis veya başka meslek grubuna ait kişiler ders vermektedir. Buda güvensizlik duygusunun oluşmasına sebep olur. Alanında uzman bir öğretmen seçmek en akıllacası olacaktır. Matematik özel ders verenler içerisinde iyi bir seçim yapmak çok önemli hem zaman hemde maddi kayba ve hatta hayallerinizi ertelememek için doğru kişiyi bulmalısınız. 15 yıllık tecrübe ve birikimle bu konuda iddialıyız.

 

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

TYT çalışmaya ne zaman başlanmalı

TYT’ye çalışmaya ne zaman başlanmalı? sorusu ne zaman sorduğunuza göre biraz değişiklik gösterir. Ancak kanaatimiz …

Bir cevap yazın