Anasayfa / Bizden Haberler / Stres Yönetimi
Matematik Özel Ders

Stres Yönetimi

Üniversiteye ve liseye giriş sınavları başta olmak üzere sınava hazırlık süreci sadece iyi bir eğitim almakla yönetilemez. Bunun yanı sıra bu süreçte iyi bir stres yönetimi yapabilmek oldukça önemli bir meseledir.

Her sene sınavlara binlerce öğrenci hazırlanıyor. Peki, bu öğrenciler arasındaki farkı oluşturan ne? Neden birileri derece öğrencisi olurken birileri hedeflediği sıralamanın altında kalıyor?

Muhakkak ki verilecek cevaplar birileri daha çok çalışıyor ya da birileri daha iyi bir eğitim alıyor olabilir. Evet, birileri daha çok çalışıyor ve daha kaliteli eğitim alıyor olabilir. Peki, aynı çalışma performansını gösterdiğiniz ya da hemen hemen aynı kalitede ders aldığınız arkadaşlarınızdan geride kaldığınızı düşünüyorsanız bunun nedeni stres yönetiminizi iyi yapamadığınız olabilir.

Kendi öğrencilik yıllarımda, hem lise hem de üniversiteye giriş sınavlarımın sonuçları benden çok çalışan arkadaşlarımdan iyiydi. Bu başarılarımı, her zaman etkin bir çalışmayla ve stres yönetimi becerimle kazandığıma inanıyorum.

Kısacası, insanın kendisini yıpratmadan başarıya ulaşmasını üç bacağı olan bir sehpaya benzetirsek, birinci bacak ‘etkin ve düzenli çalışma’ -ki çalışmayı etkin ve düzenli kılma bir beceridir- ikinci bacak ise ‘iyi bir eğitim almak’ üçüncü bacak ise bir çoğumuzun gözden kaçırdığı ‘stres ve zaman yönetimi’. Bu sehpamızın bacaklarından biri eksik olursa bizi yorucu, yıpratıcı ve sonucundan pek memnun olmadığımız bir süreç bekler.

Sizlere başarıya ulaşma serüveninde klasik özel ders mantığı gibi kaliteli eğitim sağlayıp kenara çekilmeyeceğime güvenebilirsiniz. Sizlere kaliteli eğitim sunarak, etkin ve düzenli çalışma becerisi aynı zamanda stres ve zaman yönetimi becerisi kazandırarak başarınızda destek olmak isterim.

Sizde bizden Özel Ders alarak stres ile nasıl başa çıkabileceğinizi öğrenerek başarınızı maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz.

Sadece özel ders değil size bir dizi tavsiye ve tecrübelerimizden edindiğimiz bilgiler ile özel dersin faydalarını en üst seviyede tutuyoruz.

Sizde bu hizmetten faydalanmak için hemen 0505 322 11 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Hakkında ahmet narin

İlginizi Çekebilir

özel ders istanbul

İstanbul özel ders

İstanbul özel ders öğrencilerin okul ve sınav başarılarını arttıran önemli bir etmendir. Bu sebeple öğrenciler …

Bir cevap yazın