Anasayfa / Yalova / Yalova

Yalova

Yalova özel ders makalemizde; özel derslere ihtiyaç duyulabileceği, Yalova ilindeki özel ders imkanları ve koşulları, covid-19 tedbirleri kapsamında özel ders hizmetlerinin nasıl yürütülmekte olduğu gibi çeşitli özel ders konularına değinilmiştir. Zorlu eğitim maratonunda her zaman sevgili öğrencilerimizin yanında olan ve gece gündüz demeden çalışan ozeldersverilir ailesi olarak keyifli okumalar dileriz.

Neden Özel Derse ihtiyaç duyuyoruz

Öğrenciler birçok farklı sebepten dolayı özel derse ihtiyaç duyabilmektedir. Bunlar başlıcaları;
-Dersin temelinin zayıf olması,
-Sınıf ortamının öğrencide yarattığı sosyal baskı,
-Derse karşı hissedilen “yapamam” ön yargısı,
-Gürültülü ve kalabalık ortamların yarattığı dikkat dağınıklığı,
-Öğrenci hedefinin çok yüksek olması, istenen puanlara ulaşabilmenin yolunun özel dersten geçiyor olması şeklinde sıralanabilir.

özel ders yalova
Yalova özel ders

 Neden Yalova özel ders

Yalova, özel ders açısından “özel” bir şehir. Bunun sebepleri temel olarak;
-İlde eğitim seviyesinin oldukça yüksek olması,
-İlde çok sayıda eğitmen/öğretmen bulunması ve
-İstanbul, Bursa, İzmit gibi komşu illere göre özel ders fiyatlarının son derece düşük olmasıdır.

Yalova Matematik özel ders

Yalova’da özel matematik dersine yönelik güçlü bir ihtiyaç bulunmaktadır. Yaklaşık bir senedir
hayatımızda yer alan covid-19 salgını nedeniyle bu rağbet biraz olsun düşmüş olsa da uzaktan eğitim
yoluyla bu sorun giderilmektedir. Kurumsal olarak bizler de uzaktan online eğitim şeklinde derslere
devam edebildiğimiz gibi, üst düzey önlemlerle birlikte yüz yüze eğitime devam etmekteyiz.

Emrah kılavuz
Emrah Kılavuz

Covid-19 Salgını Süresince Özel Ders

Tüm dünyayı etkisine alan covid-19 salgını ülkemizde ve ilimizde de halk sağlığını tehdit etmektedir. Bir önceki başlıkta ele alındığı üzere, bu tehdit karşısında ozeldersverilir ailesi olarak iki farklı yaklaşım benimsemekteyiz.
Bunlardan birincisi, “zoom” gibi uygulamalarla uzaktan online özel ders şeklinde yapılagelmektedir.
İkinci yöntem ise klasik yüz yüze öğretim metodudur. Mevcut salgın koşullarında tüm eğitmenlerimize düzenli olarak corona virüs testi uygulanmakta ve yüz yüze yapılan derslerde azami derecede hijyen koşullarında uyulmakta; temizlik, mesafe, maske kuralına sıkı bir şekilde uyulmaktadır.

özel matematik dersi yalova
Yalova Matematik özel ders

Sınavlara Yönelik Özel Matematik Dersleri

Ülkemizde uygulanan eğitim politikaları, öğrencilere zorlu sınav maratonları koşmayı gerektirmektedir. Başta YKS, LGS, TYT, AYT gibi sınavlar olmak üzere her yaşa ve her sınıfa özgü bir
takım sınavlara girmek, eğitim hayatının olmazsa olmaz şartıdır. Bizler ozeldersverilir ailesi olarak bu yorucu ve stresli süreçlerde, siz değerli öğrencilerimizin biraz da olmsa yükünü hafifletmeyi amaç edindik ve bu yolda canla başla çalışmaktayız.

Yalova’da Özel Matematik Ders Ücretleri

Makalenin başında söz edildiği üzere; Yalova, özel ders fiyatları anlamında komşu ve çevre illere göre son derece uygun fiyatlara özel ders bulunabilecek bir ildir. Bizler de üç farklı şehirde (İstanbul, Bursa, Yalova) özel ders hizmeti veren ozeldersverilir ailesi olarak ders ücreti politikamızı buna göre belirledik.
Öğrencinin durumu, kapasitesi, temel bilgisi vs. gibi ölçütler göz önünde bulundurularak Yalova ilindeki saatlik ders ücretimiz için Özel Ders Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başarı Garantili Özel Ders

Bir eğitmen/öğretmenin öğretme yetisi, çalışkanlığı, öğrenciyle uyumu her ne kadar başarıya giden yolda belirleyici kıstaslar olsa da bu konuda esas etmen öğrencinin kendisidir. Öğrenci, öğretmen tarafından verilen ödevleri eksiksiz yerine getirmeli, derse olan ilgisini her zaman yüksek tutmalı, takıldığı konularda hocasına danışmaktan kesinlikle kaçınmamalıdır.
Bu şartları sağlayan öğrencilere ozeldersverilir ailesi KESİN BAŞARI SÖZÜ vermektedir.

Hakkında ahmet narin

15 yıldır 100'lerce öğrenciye matematik özel ders vererek hedeflerine ulaşmasını sağladı. Tam öğrenme modeli ile Bakarak değil yaparak öğreterek başarıya ulaştırıyor.

Bir cevap yazın